Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 6 березня 2012 р.

В Харкові спонтанно проявляли доброту

"Доброта для душі те саме, що здоров'я для тіла: вона непомітна, коли володієш нею, і вона дає успіх у всякій справі" - Лев Толстой.

17 лютого — День спонтанного прояву доброти. Це свято має досить нетривалу історію. Його поява пов'язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об'єднати під гаслами доброти всіх людей планети — незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності.                                                           

Святкування Дня спонтанного прояву доброти в Україні поки проводиться практично непомітно, тому Євроклуб "Teenager" СШ № 75 м. Харкова доводить до відома громадян його історію,оскільки про цей день мало хто знає. Суть свята полягає в безкорисливому і безмежному прояві доброти по відношенню до всіх оточуючих. Справжня доброта, на думку організаторів цього свята, не повинна чекати похвали або подяки. Головна нагорода за доброту людини — радість інших людей.

Ми відвідуємо інтернати для дітей з фізичними вадам,турбуємося про людей похилого віку, розвішуємо годівниці для птахів, годуємо та влаштовуємо безпритульних тварин,переконуємо людей в необхідності прояву доброти у ставленні до всіх, хто нас оточує.

День спонтанного прояву доброти — це привід згадати про справжні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її виявляє. Тому проявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинна постаратися кожна людина.

Спробуйте бути хоча б трохи добрішими — і ви побачите, що будете не в змозі зробити поганий вчинок.

Автор: Людмила Філоненко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика