Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

неділя, 18 березня 2012 р.

Знання до Брюселю довезуть - доказано Луцьком

Ми вдома... З перемогою, про яку так мріяли, до якої так прагнули і яку виборювали спільною працею, бо ж, як і звучить у назві нашого проекту, "РАЗОМ ДІЄВО!"

Вже вдруге беремо участь у Всеукраїнському змаганні з євроінтеграції серед старшокласників "Europa Nostra", яке проводить Донецький молодіжний дебатний центр спільно з Мережею центрів європейської інформації України й Українською мережею європейських клубів за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження" та Делегації Європейського Союзу в Україні.
 
Більш як 700 команд України виборювали право на участь у фінальній частині змагання, відповідаючи на питання тестів у комп"ютерному режимі. Визначили 15 найсильших, в числі яких-  учні нашої ЗОШ №25 міста Луцька ( Андрій Савчук, Роберт Лорян, Анастасія Грачова, керівник Ольга Струбицька). Відчували велику відповідальнсть, оскільки представляли не лише свою школу, а й Волинь.

Презентації відбувались у конференц-залі готелю "Козацький". До початку змагань волонтери з Польщі проводили багато цікавих інтеграційних ігр, рухавок, конкурсів, аби познайомити учасників команд, створити теплу атмосферу молодіжного спілкування. І це їм вдалося!

Колоритний ПЕРШИЙ день! Ми поринули у світ традицій і звичаїв країн ЄС. Це було неймовірно захоплююче! Італія з її запальною тарантелою і незабутнім Венеціанським карнавалом, дощова парасолькова Великобританія, бурштинова Литва, Польща з символами "євро-2012", Естонія в пазлах, Данія, яка зараз головує в ЄС....Унікально переплелися танці, акторська гра, художнє мистецтво.

ДРУГИЙ день передбачав представлення власних молодіжних проектів, метою яких стало б покращення стосунків між Україною і ЄС. Створення юнацьких центрів, питання екологічної безпеки, гендерної рівності, впровадження нових євроініціатив- це неповний перелік питань, які виносились на розгляд аудиторії і журі, в складі якого СПРАВЖНІ експерти і фахівці!

Сильна, здорова конкуренція. І, водночас, приємне інтелектуальне спілкування під час кави-брейків з учнями різних регіонів України, з волонтерами з Польщі і Франції, з членами журі і організаторами конкурсу. Саме під час таких зустічей народжуються нові ідеї і прагнення щось змінити на краще.

Ми перемогли! Нагородою стала поїздка до Бельгії і цифрові фотоапарати.

Дякуємо всім вчителям і учням нашої школи, які тримали за нас кулачки!

Дякуємо членам журі і організаторам конкурсу!

Дякуємо працівникам хостелу за приємні домашні умови проживання!

Щира вдячність всім новим друзям, яких ми тут зустріли за уміння порадіти за нашу перемогу! До нових зустічей у нових проектах!

З повагою, команда ЗОШ №25, м.Луцьк, Волинь 

1 коментар:

  1. Ця команда - гідна перемоги, що неодноразово доводила.
    Вітаємо!!!!!

    ВідповістиВидалити

Яндекс.Метрика