Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 1 березня 2012 р.

Європейський клуб Києва запрошує на Тижні Німецької Культури Європейський клуб Києва запрошує на Тижні Німецької Культури

Європейський клуб м. Києва при Київській міські організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Молодіжний Європейський Рух" пропонує Вам по-новому познайомитись з сучасною Німеччиною: країною передових технологій, першоякісної освіти та європейської свідомості!

На численних заходах присвячених німецькій культурі та сучасному устрою цієї європейської держави Ви відкриєте для себе Німеччину, як сучасну демократичну, мультикультурну та та економічно-успішну країну.

Європейський клуб м. Києва запрошує всіх на Тижні Німецької Культури!
На наших заходах ми пропонуємо Вам по-новому ознайомитись з сучасною Німеччиною, її досвідом у Європейському Союзі та культурою.
Проект розпочинається ліричною подією –вечором читань німецької поезії, де Ви матимете змогу почитати та почути вірші своїх улюблених поетів, а також дізнатись про нових!
Приходьте 2 березня о 18:30 до Центру німецької культури «Widerstrahl» (Володимирська, 37) з улюбленими німецькими віршами - в оригіналі чи перекладі.
Найактивнішим за найоригінальніше прочитання німецької поезії обіцяємо призи!
Потанцювати німецьких танців можна буде на майстер-класі 4 березня о 14:00 у школі №40, що на вул. Львівській 6/8.
А 6 березня о 18:00 на Госпітальній, 12 відбудеться зустріч зі Штеффі Мануш, мовною асистенткою з Гете-інституту, де всі охочі зможуть дізнатись про стипендіальні та волонтерські програми в Німеччині та про те, як правильно оформлювати документи для них.
Мова заходу – німецька.
А 9-11 березня запрошуємо всіх на інтелектуальну пригоду - он-лайн конкурс "А що ти знаєш про Німеччину?".
Мета конкурсу – зацікавити учасників історією та культурою Німеччини та подарувати трохи нових знань про цю цікаву країну.
Конкурс буде складатися з двох блоків - теоретичного та творчого.
Для участі в конкурсі вам необхідно зареєструватися, надіславши ваші ім’я, прізвище та короткий опис мотивації участі в конкурсі на адресу europeanclub.kyiv@gmail.com, зазначивши в темі листа «Участь в он-лайн конкурсі».
Партнерами проекту є: Студентський портал кращих ВНЗ України «Лови Момент!», Youth Diplomatic Initiative, Widerstrahl, Всеукраїнське Об'єднання «Німецька молодь в Україні».
Слідкуйте за нашими новинами на сторінках в соціальних мережах:
http://www.facebook.com/groups/161849537205768/
http://vk.com/club26857779
Або підпишіться на оновлення, надіславши листа на europeanclub.kyiv@gmail.com
До зустрічі на Тижнях Німецької Культури!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика