Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

неділя, 19 лютого 2012 р.

Євроклубу "Life" - п'ять років!

25 грудня 2011 року наш шкільний євроклуб "Life" відзначив свій 5 день народження.

Для кожного з нас день народження є великим святом, тому ми готуємось до нього з особливим трепетом, а коли свято у того, хто поєднав серця абсолютно різних за віком, поглядами, інтересами людей, приготування викликає ще й захват і велику любов.

З цього приводу члени євроклубу та наш керівник Гринкевич Тетяна Романівна вкотре об"єднались та діяли в унісон, щоб створити справжнє свято для нашого найулюбленішого товариства, яке внесло яскраві барви у життя кожного з нас. Дійство відбувалось у актовому залі рідної нам школи №8. На свято були запрошені почесні гості, які беруть активну участь у діяльності нашого клубу.

Святкування розпочалось щирою промовою пані Тетяни, яка за допомогою фільму, надала можливість всім побачити результати активної праці євроклубу. Євроклубівці заспівали свою пісню “LIFE”, були виступи президентів євро клубу всіх років, до слова запрошували всіх бажаючих, тому мимали змогу познайомитися з активними євроклубівцями, прослухати їхні історії успіху та разом посмятися з курйозних історій. Всі отримали подарунки, вперше відбулася церемонія прийому в члени євроклубу, на яких чекали запитання серйозних президентів, і лише після цього було здійснено обряд прийому до лав євроклубу.

По завершенню офіційної частини, відбувались цікаві ігри,які допомогли нам краще пізнати один одного і подарували море позитивних емоцій. Але ж як без святкового столу? Організатори не забули і про цей важливий елемент святкування, спорудивши справжній солодкий рай:)
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, МІЙ ЄВРОКЛУБЕ!

Автор: Мар’яна Павляк – учасниця євроклубу 2011-2012 рр, випускниця СШ №8
Фото: https://plus.google.com/u/0/photos/110644810301801515736/albums/5706845955571376929
Яндекс.Метрика