Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 17 лютого 2012 р.

Європейські програми в Інтернеті - навчальний семінар на Волині

16 лютого Центр Європейської Інформації м. Луцьку провів навчальний семінар "Європейські програми в Інтернеті" в тернінговому центрі Волинської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олени Пчілки.

Цілями та метою семінару є приблизити Євроклуби міста до роботи в Інтернет мережі, збільшити зання щодо європейської інтеграції України, підвищити їх активність в діяльності з сайтами, долучити Євроклуби до участі у конкурсах та грантах.

На початку заступник директора Наталя Володимирівна познайомила Шкільні Європейські Клуби з тренінговим центром. Далі Басюк Ліна керівник ЦЄІ висвітлила тему та продовжила розповідь про найактуальніші сайти з європейським змістом. Євроклуби працювали за компютерами та змогли особисто з ними познайомитись.

Використання новин з Європейського Союзу та новин щодо відносин Україна-ЄС актуально з метою створення стін-газет у Євроклубах. Адже інформування про європейську інтергацію є одним із завдань Євроклубу. Сайти на яких можна не тільки розміщати власні прес-анонси та прес- релізи але й скористатися конкурсами, грантами та тренінгами є громадськими сторінками. І найбільш цікавим сайтом стала сторінка "Євроклуби в Україні", який стане у пригоді кожному Євроклубу.

Прес-служба «Центру Європейської Інформації»

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика