Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 27 лютого 2012 р.

Діалог поколінь: пам’ять заради майбутнього - майстерня історичної пам’яті пройде в Дніпродзержинську

29 лютого 2012 року о 15.00 в  Пункті європейської інформації при Центральній  бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка відбудеться тренінг у форматі творчої майстерні "Діалог поколінь: пам’ять заради майбутнього".

Захід пройде в рамках реалізації всеукраїнського проекту "Залучення молодіжних євроклубів до збереження історичної пам’яті в Україні".

Метою творчої майстерні є зміцнення солідарності між поколіннями на основі принципу справедливості та взаємодопомоги між поколіннями, з’ясування проблеми збереження спогадів тих, хто був свідком історичних подій Другої світової війни, а також привернення  уваги громадськості до проблем літніх людей й  сприяння плідному діалогу між поколіннями як засобу соціальної згуртованості.
 
Учасники творчої майстерні ознайомляться з методом усної історії, методикою проведення інтерв’ю, також в ході творчої майстерні будуть обговорюватися питання подолання вікових стереотипів й питання, як спільними зусиллями змінити життя літніх людей й подбати про активне довголіття в нашій країні.
 
Під час проведення творчої майстерні буде презентовано досвід роботи євроклубу «Європейська єдність» зі збереження історичної пам’яті щодо реалізації шкільного проекту «Пам’ять про Велику Вітчизняну війну в історії моєї родини», а  також учасники майстерні ознайомляться з умовами нового конкурсу «Я пам’ятаю – наш внесок» , що проводить Українська асоціація європейських студій, за підтримки Міжнародної громадської організації «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність», результатом якого стане електронний фонд живої пам’яті.
   
До участі у творчій майстерні запрошуються активісти євроклубів ЗОШ № 29, ЗОШ № 30, гімназії № 39, також зацікавлені молодіжні євроклуби, що долучилися до відзначення  Європейського 2012 року - року активного старіння та солідарності між поколіннями .

Творча майстерня відбудеться в Пункті європейської інформації в приміщенні Центральної бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка за адресою: вул. Сировця, 14, м. Дніпродзержинськ, початок о 15.00 .

Бажаючі можуть зареєструватися за телефонами +38 (093)5610499, 0953146109 .

Контактні особи:

Кіційова Наталія, тел.: +38 (093)5610499, е-пошта: nataliki_333@mail.ru ,

Гузовська Алла, тел.: +38 (095) 3146109, е-пошта: guzovskaj@yandex.ru

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика