Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 27 лютого 2012 р.

Історична майстерня-тренінг в Харкові

1 березня 2012 року о 15.00 на базі Харківської загальноосвітньої школи № 91 відбудеться історична майстерня- тренінг “Через діалог – до взаєморозуміння поколінь. Збереження історичної пам’яті”.

Майстерня –тренінг буде проведено в рамках проекту "Залучення європейських клубів до збереження історичної пам’яті про Другу світову війну" та Європейського року активного старіння та солідарності між поколіннями.

Метою заходу є виховання в молодого покоління шанобливого ставлення до людей похилого віку, збереження для наступних поколінь спогадів ветеранів - учасників ВВВ, дітей війни, жертв нацизма та тоталітаризму, опанування учасниками шляхів і методів взаєморозуміння та толерантного відношення між представниками різних поколінь, через поглиблення теоретичних знань та закріплення практичних навичок.

До участі у тренінгу запрошуються представники різних поколінь, учасники громадських організацій міста, представники нашого євроклубу “EuroMix” та представники євроклубів з сусідніх шкіл, для обміну досвідом з питання збереження історичної пам’яті та для участі у майстерні.

Учасники майстерні-тренінгу розглянуть проблеми взаємодії різних поколінь та виявлять шляхи їх розв’язання, ознайомляться з презентацією метода "усної історії" та методикою проведення інтерв’ю, отримають поради щодо проведення аналогічних майстерень у своїх школах.
Збереження історичної пам’яті про Другу світову війну шляхом залучення вітчизняної молоді до міжгенераційного діалогу та дискусії про ці події, сприятиме поступовій деміфологізації суспільної пам'яті про війну. Активна громадська позиція і творча самодіяльність Євроклубів зі створення електронного фонду живої пам’яті дозволить молоді на практиці засвоїти базові європейські цінності.

Майстерня відбудеться в приміщенні ХЗОШ № 91 м. Харкова за адресою: Садовий проїзд 18Б каб № 19 (3 поверх). Початок реєстрації о 14.45. Усім бажаючим прохання зареєструватися до 29 лютого за телефоном 0977674650 або написавши на е-mail: oksanashtykh@yandex.ua.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика