Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 23 лютого 2012 р.

Налагоджуємо міжнародну співпрацю у Новому Роздолі

Безпрецедентна подія відбулась у пятницю, 17 лютого, у Новороздільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 4. Керол Хедевей, старший викладач англійської мови Університету Меріленд, США, спеціаліст Програми Державного департаменту США, яку адмініструє Посольство США в Україні, провела тренінг для вчителів міста та семінар-диспут із старшокласниками Новороздільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4.

У мене, як випускниці Програми педагогічної майстерності в університетах США, є така можливість подати заявку на проведення семінару викладачем американського університету.

Під час свого минулого перебування в Америці, я познайомилась із Керол Хедевей, яка вирушала в Україну, а саме в Києво-Могилянську академію. Отож, я вирішила скористатись цією нагодою.

На тренінг були запрошені вчителі англійської мови усіх ЗНЗ міста. Педагоги мали змогу не тільки пригадати теорію, а й перевтілитися в учнів та спробувати запропоновані вправи на практиці.

На зустріч із носієм мови зібралось понад 30 старшокласників, в тому числі і представники Євроклубу «Промінь Європи». Створивши невимушену теплу атмосферу, Керол запропонувала учням визначити, які стереотипи існують про американців та українців. Молоді було цікаво порівнювати свою культуру, звичаї та традиції із американськими. І, зауважте, спілкування відбувалось включно англійською мовлю. Для більшості дітей це була перша зустріч із американкою. Учням особливо приємно було усвідомлювати, що їх рівень англійської мови дозволив їм без проблем розуміти все, що говорила Керол та пітримувати розмову.
Зустріч пролетіла на хвилі позитиву абсолютно непомітно. Протягом години Керол захоплююче викладала матеріал, багато жартувала і, звичайно ж, підключала учнів до активної участі.

Автор: Наталія Наявко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика