Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 17 лютого 2012 р.

Дебатні клуби старшокласників зустрілись у Веселому Хуторі

14 лютого на базі Веселохутірського НВК, відбулося ІІ Всеукраїнське засідання  дебатних клубів старшокласників за підтримки Інституту трансформації суспільства, тема якого «Яка модель національної безпеки є найефективнішою для України».

З радістю учні НВК зустріли представників  школи-партнера гімназії «Апогей» з м. Києва. Також учасниками дебатів були учні  Чорнобаївської ЗОШ №2,  Великобурімської ЗОШ,  Веселохутірського НВК  та  Іркліївської ЗОШ.     

Школа радо вітала поважних  гостей : директора київської гімназії «Апогей» Шалада Т.В., заступника директора гімназії «Апогей» Безверху Ю.В., начальника відділу освіти Чорнобаївської РДА В.А. Синьоока., О. А. Кокошинського -  віце-призедента Атлантичної  Ради України м. Київ ., С.Г. Мойсеєву -  завідувачку центру Євроатлантичної інтеграції Черкаського ОІПОПП, М.Сердюка – директора  Іркліївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, А.Чижика - директора Чорнобаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Литвиненко Т.Г. – директора Великоканівецько НВК, Бреуса В.В. – заступника директора з НВР Великобурімської ЗОШ І-ІІІ ступенів, І.Гончар -  вчителя правознавства Лихолітського НВК та багато інших.
   
Учні Веселохутірського НВК провели безліч різноманітних екскурсій по школі. Гості мали можливість відвідати  кімнату Пам’яті та Слави, дитячий садок,українську світлицю.  Учасники дебатів мали можливість працювати в нещодавно обладнаному, при  допомозі спонсорів ПСП «Веселий Хутір» кабінеті євроклубу. Члени євроклубу показували цікаві презентації про ті країни, в яких вони  побували. Перед початком дебатів начальник відділу освіти Чорнобаївської РДА Синьоок В.А. ознайомив присутніх з досягненнями наших краян в розвитку освітнього прогресу. Директор школи Домаш Л.Д. презентувала роботу Веселохутірського НВК.
 
Президент Веселохутірського євроклубу - Безуглий Олег розповів про роботу та плани Веселохутірського євроклубу. Також учні Великобурімської ЗОШ, Іркліївської ЗОШ,Великоканівецького НВК,Чорнобаївської ЗОШ №2, показали презентації про свої школи. На засідання дебатів, учні Великобурімської ЗОШ,Веселохутірського НВК, Іркліївської ЗОШ, Чорнобаївської ЗОШ №2, об'єдналися в 4 групи, які обговорювали та висловлювали свої погляди про проблему «Яка модель національної безпеки є найефективнішою для України».
 
Дебати проходили у два  цікавих і захоплюючих тури. Учні чітко і ясно висловлювали свої думки. Кожна команда і кожен учень були нагородженні дипломами. Ця зустріч була захоплюючою і цікавою. Завдяки їй ми знайшли багато нових друзів,а також збагатили свої знання про НАТО, ОДКБ та позаблоковість. Навчилися вільно висловлювати  та відстоювати власну думку. Сподіваємось, що у нашій школі ще неодноразово будуть відбуватися подібні заходи, адже ми завжди чекаємо на гостей і раді новому спілкуванню!!!
   
Ми висловлюємо свою вдячність директору НВК Домаш Л.Д. з ініціативи якої було створено євроклуб, що дає нам змогу  більше дізнаватися про країни Європи і не лише на заняттях, а й під час різноманітних подорожей. Адже лише за два роки функціонування нашого євроклубу ми відвідали багато країн Європи:  Польщу, Німеччину, Австрію, Чехію, Угорщину, Італію, Болгарію. А попереду ще дуже багато цікавого та захоплюючого.

Слова щирої вдячності за підтримку і взаєморозуміння в організації роботи шкільного євроцентру адресуємо інвестору ПСП «Веселий Хутір» Міхелю Г.А., генеральному директору фірми «Імперіал-плюс» Панову А.В., випускникам нашої школи Макаренку І.Д. – директору Департаменту екологічної безпеки України, Соломці Н.Я. – приватному підприємцю.

Президент євро клубу «Перспектива» Безуглий Олег, Віце-президент Потапова Дарина                                                            

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика