Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 4 лютого 2012 р.

Рада Європи допомагає знайомити школярів з правами людини

"Права і свободи на практиці - навчальні матеріали" це новий освітній пакет, опублікований Радою Європи. Призначений для вчителів середньої школи, він робить як теоретичний, так і практичний внесок у класні обговорення прав людини з учнями віком від 14 до 18 років.

Пакет дає слухачам важливу інформацію про РЄ, що базується у Страсбурзі, Європейську конвенцію з прав людини, Європейський суд з прав людини, і те, як справи розглядаються. Дев'ять робочих конспектів - кожний з яких фокусується на певній статті Конвенції - є ілюстрацією основних прав людини, які має забезпечувати демократичне суспільство.

За допомогою своїх вчителів, учні можуть використовувати ці навчальні посібники для вивчення і обговорення прав людини, робити завдання з використанням спрощених ситуаційних вправ, познайомитися з правовими питаннями, зрозуміти, як працює Суд, і застосовувати отримані знання про права людини в Європі.

Пакет доступний на сайті Ради Європи англійською, французькою, німецькою, російською і турецькою мовами: http://www.coe.int/AboutCoe/media/interface/publications/fiches_dh_en.pdf.

Друковані екземпляри можна замовити за адресою: docrequest@coe.int.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика