Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 4 січня 2012 р.

В Харкові були підбиті підсумки роботи Харківських Євроклубів

29 грудня 2011 року в приміщенні Харківського Фонду місцевої демократії відбувся Форум Європейських клубів Харківської області, які активно приймали участь у заходах, які проводив ЦЄІ та були активними упродовж 2011 року. 

У роботі Форуму взяли участь шкільні Європейські клуби Харківщини, вчителі- координатори євроклубів та громадські організації.

Під час заходу були підведені підсумки роботи Євроклубів в рамках діяльності Центру Європейської Інформації. В звіті було зазначено, що протягом 2011 року ЄК провели десятки заходів: дискусій, круглих столів, відео-конференцій, творчих майстерень на тему європейських цінностей та інтеграційних процесів, прав людини; тренінгів, присвячених Європейському року волонтерства, приймали участь у різних міжнародних та всеукраїнських проектах, працювали з волонтерами з EVS та з Корпусу Мира.

На Форумі були не тільки підведені підсумки роботи за останній рік, але й визначені напрями діяльності на наступний, 2012 рік. 2012 рік було визначено як Європейський рік активного старіння та солідарності між поколіннями і Харківські Євроклуби обов'язково будуть активно приймати участь в усіх заходах, присвячених цьому року. Приємною несподіванкою для самих активних ЄК було нагородження грамотами та отримання цінних подарунків. Це такі Європейські клуби: EuroMix школи 91, "Тінейджер" школи 75, "МОСТ" гімнізії 65, ЛІДЕР, Євроклуби шкіл 94, 60. Грамоти були вручені президентом Фонду місцевої демократії Ольгою Семенівною Мірошнік.

Фотографии можно просмотреть здесь: https://picasaweb.google.com/110867310112604139044/2011

Автор: Оксана Штих

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика