Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 12 грудня 2011 р.

Євроклуби України - за ширшу Європу!


Запрошуємо Євроклуби, що мають міжнародний досвід, а також колег, які тільки хочуть його отримати - на блог, що постав після нашого цьогорічного літнього табору в Криму:

Changing Europe Portal
Network of Youth European Clubs for a Larger Europe

Метою порталу http://www.ieurope.org.ua/ є відкрити Євроклуби України для зовнішнього світу - зокрема, покращити їх видимість (visibility) перед аналогічними клубами, відкритими для співпраці школами, молодіжними організаціями з країн-членів Європейського Союзу, а також сприяти контактам з країнами на схід від ЄС - учасницями проекту "Східне Партнерство" в рамках Європейської Політики Сусідства. Саме українські Євроклуби можуть бути зв'язуючою ланкою, а також передати свій досвід, енергію і прагнення реалізувати європейський вібір - одноліткам в Білорусії, Вірменії, Грузії, а також Азербайджані, Росії, та навіть Туреччині (де теж, виявляється, є Євроклуби).

Для повноцінної участі в ініціативі, прохання надсилати на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com свої новини, ідеї проектів та анонси заходів не тільки українською чи російською мовами, але й англійською (!). Також, прохання Євроклуби з великим міжнародним досвідом долучитись до створення інтерактивної мапи мережі - надіслати разом із своїми контактними даними, посиланнями на веб-сторінки, блоги, групи в соціальних мережах, контакти ваших закордонних партнерів - за форматом: країна, місто, назва закладу, контактна особа, е-пошта, веб-сторінка, тощо.

Ставши першими - ви завоюєте увагу міжнародної спільноти, що формується навколо блогу ieurope.org.ua! Найбільш активних - ми виднайдемо способи винагородити! :)

P.S. Запрошуємо також вподобати фейсбук-сторінку ініціативи: facebook.com/pages/Changing-Europe-Euroclubs/169359083148689

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика