Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 26 грудня 2011 р.

Для опікунів львівських Євроклубів провели мультимедійні тренінги

Про сучасні можливості розвитку шкільних євроклубів можна було дізнатися у Львові на мультимедійних тренінгах 5-7 грудня 2011 року.

Організаторами заходу були Навчально-Методичний Центр Освіти м. Львова, Фундація Нові Медіа з Варшави, Центр Європейської Інформації міста Львова та Регіональний Тренінговий Центр "Бібліоміст".

Впродовж трьох днів 60 вчителів-опікунів львівських шкільних Євроклубів із шести районів міста Львова ознайомились із мультимедійною платформою mammedia.com.ua, на якій легко та зручно створювати власні редколегії та видання. Окрім того, відштовхуючись від спільної стратегії розвитку, що опирається на європейських цінностях учасники тренінгів глибше усвідомили вагу популяризації в електронних медіа. Іншою важливою справою було обговорення майбутнього розвитку технологій ЗМІ, європейські стандарти у роботі із медіа, організація роботи гуртків журналістики та журналістські конкурси в рамах Молодіжної Акції Мультимедійної.

Це насправді прекрасний початок для реалізації загальноукраїнської кампанії із розвитку електронних видань шкільних Євроклубів! І вже невдовзі постануть нові якісні мультими, темою яких буде "Святкування Різдва в Європі". Публікації візьмуть участь у конкурсі, а найкращі редакції будуть нагороджені.

Автор: Микола Шпаковський, Координатор-тренер Фундації Нові Медіа в Україні - mammedia.com.ua, Координатор проектів Центру Європейської Інформації у Львові - lviv.ukrcei.org

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика