Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 20 грудня 2011 р.

Луцькі учні проголосили свій європейський вибір флеш-мобом

Сьогоднішній ранок зібрав небайдужих до майбутньої долі України старшокласників ЗОШ № 25 м. Луцька на підвір'ї шкільного майданчика, аби спільною акцією підтвердити свої євроінтеграційні переконання. 

Саме в день відкриття 15-го Саміту Україна-ЄС ідея флеш-мобу є надзвичайно дієвою і переконливою. Прапор ЄС, піднятий євроклубівцями Андрієм Савчуком і Настею Воронко, замайорів поряд з прапором України.

В руках учнів- жовто-блакитні кульки і прапорці країн ЄС. Настрій піднесений, але всі зосереджені. Рівно о 10 годині ранку всі чітко вишикувались і "написали" великими літерами "ЄС", захоплено розмахуючи прапорцями. Це був справжній вияв власих прагнень і мрій!

Відчували підтримку дирекції, всіх учнів та вчителів, які захоплено спостерігали за даним дійством з відчинених вікон школи. Майбутнє нашої країни залежить від нас. Саме нам будувати державу, в якій демократія не буде бутафорною, де не буде корупції, де дотримуватиметься верховенство права і не буде вибіркового правосуддя. 

Ми віримо в європейські перспективи України і хочемо сподіватись, що саміт Україна-ЄС стане новим імпульсом до підписання Угоди про Асоціацію.

Автор: Ольга Струбицька

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика