Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 17 грудня 2011 р.

Міцні знання - запорука успіху. Доведено в Луцьку

Нещодавно закінчився перший тур Всеукраїнського конкурсу "Європа Ностра" (on-line тестування). Три команди учнів шкільного євроклубу "Єврозоря" ЗОШ № 25 м. Луцька вирішили перевірити свої знання про ЄС.

Одна з команд, що найполегливіше готувалась до змагання, виборола місце у другому етапі конкурсу.

Користуючись корисними посиланнями, електронною бібліотекою, виконуючи безліч тестів і завдань, запропонованих керівником ШЄКу Ольгою Струбицькою, займаючись власною самоосвітою, всі прагнули отримати найвищі бали, оскільки це дало б шанси вийти до другого туру.

Зареєстровано було понад 650 команд зі всіх регіонів України. Лише 15 найсильніших (за рейтинговим балом тестів) зможуть презентувати свою область у м. Києві, представляючи одну з країн ЄС, власний молодіжний проект та беручи участь у дебатах.

Одна з команд нашої школи, успішно пройшовши тестування, виборола можливість взяти участь у другому турі Всеукраїнського конкурсу. Євроклубівці Андрій Савчук, Роберт Лорян та Анастасія Грачова переконані, що міцні знання є запорукою їхнього  успіху. Отже, у 2012 році учні ЗОШ № 25( від Волині ) змагатимуться з кращими командами України.

Автор:  Ольга Струбицька

1 коментар:

Яндекс.Метрика