Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 15 грудня 2011 р.

Спільний литовсько-український проект, спрямований на виховання у школярів уміння планувати свій час, ставити мету та досягати її

«Інший Варіант» досягаємо успіху разом! - у Донецьку і Добропіллі стартує новий молодіжний проект, який допоможе школярам стати успішними й активними.

Навчальну програму для молоді розробила литовська неурядова організація «Kitas variantas» («Інший Варіант»). Для її реалізації в Литві протягом трьох років збиралися понад 130 волонтерів. В Україні реалізувати подібну ініціативу запропонував волонтер Європейської волонтерської служби Донецького молодіжного дебатного центру - Вітаутас Беніушіс.

"В середині грудня наш проект стартує у двох містах, і ми формуємо команду волонтерів, які змогли б читати лекції для школярів, допомагати поширенню інформації в мережі Інтернет, надавати технічну допомогу та багато іншого. Неважливо, чи то ви бізнесмен, вчитель, лікар, студент або займаєтеся чим-небудь іншим, допомога кожного цінна. Підготовка тренерів буде проводитися за методологією, розробленою організацією «Інший Варіант» - говорить Вітаутас.
Програма включає в себе такі теми: фактор успіху і невдач, принципи постановки мети і досягнення успіху, ефективне планування часу, робота в команді, підприємництво. Вона пропагує творчість, чесність, відповідальність і сміливість.
Більшість української молоді проводить час за комп'ютером, закінчуючи навчальний заклад, не знає, ким хоче бути і чого досягти в житті. Багато абітурієнтів вступають до ВУЗу через зручне розташування або можливості легко скласти іспити. Потім їх життя наповнюється відчуттям незадоволеності, так як початок життєвого шляху було обрано не за власними бажаннями, а з причин ззовні.
«Наш проект спрямований на отримання можливості для молоді спочатку зрозуміти своє призначення в житті, поставити цілі і досягати успіху. Ми є неурядовим, неприбутковим, неполітичним, вільним об'єднанням, до якого може приєднатися кожен бажаючий »- уточнив Володимир Орос, голова громадської організації «Добропільський центр молоді «ДОБРО»
По закінченню майбутнього проекту організатори планують поїздку до Литви для обміну досвідом та порівняння результатів, досягнутих литовською та українською командами.
"Ми базуємось на принципах теорії гуманітарної освіти та практичної психології, які доповнюються досвідом команди і учнів, тому навчання безкоштовне і переслідує єдину мету: створити простір, де люди з позитивним настроєм і спрагою до розвитку будуть зустрічатися і допомагати один одному", - стверджує Вітаутас Беніушіс.
Ви готові стати волонтером? Звертайтеся до координаторів проекту:

Вітаутас Беніушіс vyt.ben@gmail.com +380953019319
Володимир Орос vlados@dobrepole.org.ua +380509359835

Шукайте наші групи «Інший варіант» В контакті http://vkontakte.ru/variantd
Також сторінка наших партнерів з Литви http://www.facebook.com/Kitasvariantas
і сайт www.kitasvariantas.lt

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика