Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 9 грудня 2011 р.

Актуальні ініціативи для Євроклубів - долучайтесь

Учасники Євроклубів, які користуються фейсбуком чи твітером, знають, що після завершення цьогорічного проекту ЄС для Євроклубів було розпочато декілька важливих ініціатив:

  • Євроклуби - як старі, так і новостворені, запрошуються користуватись і дописувати до Відкритої Книги Євроклубів: http://goo.gl/5ETHZ 

  • Підбити підсумки Європейського року волонтерства 2011 в Україні - вказати які досягнення мають Євроклуби, яку корисну волонтерську роботу вони робили в році, що завершується, і чим ми всі разом можемо пишатись - пропонується тут: http://goo.gl/9Vavf


  • Спільними зусиллями ми прагнемо зібрати відомості про усі місцеві мережі, асоціації та об’єднання Євроклубів України - на рівні міст, районів, областей, тощо: http://goo.gl/eLL07 - пишіть сюди! 


З метою розвитку мережевої співпраці, покращення координації та пошуку ресурсів для сталого розвитку Євроклубів, активні учасники євроклубівського руху вже долучились до розробки концепції Координаційної ради Євроклубів (http://goo.gl/XJkWH). Якщо Ви хочете зробити внесок, напишіть на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com свої думки, і Ви зможете отримати повний доступ до цього та інших документів, що розробляються робочою групою.

Крім того, нагадую, що по четвергах практично щотижня проводиться відеозв'язок між Євроклубами о 16:30, у відеокімнаті тут: https://plus.google.com/u/0/116567369160471162761/posts - приєднуйтесь. Як само приєднатись - читайте у Відкритій Книзі Євроклубів!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика