Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 3 листопада 2011 р.

Новорічний табір SMART поблизу Сум - набір учасників

Запрошуємо шкільну молодь відсвяткувати Новий Рік разом! SMART - це, як завжди, нові та страрі друзі, море позитивних емоцій та вражень, розширення кругозору та можливість підвищити власний рівень знання англійської мови. 

SMART New Year відбудеться 23-25 грудня поблизу м. Суми.

В програмі табору: святкування Нового Року; різдвяні та новорічні традиції з усього світу; заняття англійською мовою з іноземними волонтерами; майстер-класи з виготовлення подарунків; ігри з розвитку лідерства та навичок роботи в команді; квести, конкурси, дискотека. Всі учасники отримають сертифікати про участь, сувеніри на згадку, а також море позитивних емоцій та вражень!

Хто може брати участь: молодь віком від 10 до 17 років. Де: м. Суми, санаторій «Ровесник». Коли: 23-25 грудня 2011 року. Початок програми: 15:00, 23 грудня (збір учасників біля обласної бібліотеки ім. Н.К.Крупської). Завершення програми: 14:00, 25 грудня (приїзд до обласної бібліотеки ім. Н.К.Крупської).

 Внесок за участь у програмі: 410 грн. Вартість програми включає: проживання та харчування; проїзд з центру міста Суми до місця проведення табору та назад; участь у всіх елементах програми та всі необхідні матеріали.

Організатори: «Центр європейських ініціатив» за участю волонтерів Корпусу Миру та Європейської Волонтерської Служби.

Попередня реєстрація учасників є обов’язковою! Реєстрація учасників відбувається в офісі «Центру європейських ініціатив», м. Суми, вул. Воскресенська 1, офіс 429 (готель «Україна», 4-й поверх), понеділок-п’ятниця з 12:00 до 18:00 або онлайн.

Останній термін реєстрації: 15 грудня 2011 року. Кількість місць учасників обмежена!

За більш детальною інформацією звертайтесь: (0542) 79-86-68, e-mail: info@eu.sumy.ua, вебсайт: www.eu.sumy.ua. Більше про проект SMART>>

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика