Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 21 листопада 2011 р.

Навчаймося разом! - проект Британської Ради для шкіл

Новороздільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4 разом із 19 інших навчальних закладів в Україні відібрана для участі у міжнародному проекті Британської Ради в Україні "Навчаймося разом".

Програма «Навчаймося разом" сприяє встановленню тривалих партнерських зв’язків між школами Великої Британії та школами понад 60 країн світу.

У п’ятницю, 18 листопада 2011 року відбувся настановчий семінар координаторів цьогорічного етапу Програми «Навчаймося разом» у приміщенні представництва Британсьої Ради в Україні у м.Київ. Керівник проекту Марія Захарова, менеджер проектів та партнерських зв’язків, ознайомила усіх присутніх із особливостями Програми. Представники шкіл-учасниць проекту взяли участь в обговоренні плану дій на 2012-2013 роки.

Програма допомагає розвивати міжкультурне взаєморозуміння, уміння жити та працювати у глобальному просторі, лідерські вміння молоді. Через партнерські зв’язки школи будують стосунки між молоддю різних країн на принципах взаєморозуміння та довіри та заохочують до вивчення і визнання різних культур.

«Навчаймося разом» вже об’єднала учнів і вчителів з 10 українських шкіл, які тісно працюють у партнерській групі зі школами Мальти, Кіпру та Великої Британії. Загалом у програмі представлені близько 300 шкіл з різних країн Європи.

Програму «Навчаймося разом» підтримує Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України, а також управління освіти в інших країнах. Це дозволяє зосередити увагу на національних пріоритетах, допомагає досягти ключових освітніх цілей та робить партнерські зв’язки довготривалими.

Автор: Наталія Наявко

1 коментар:

  1. Чи можна долучитися до даного проекту? Що для цього потрібно?

    СШ №118 "Всесвіт"

    ВідповістиВидалити

Яндекс.Метрика