Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 11 листопада 2011 р.

Євроклуби дебатували про безпекову стратегію України

11 листопада в гімназії "Апогей", м. Київ, пройшло засідання дебатних клубів старшокласників "Яка модель національної безпеки є найефективнішою для України".

В заході, що проходив за підтримки Інституту трансформації суспільсьтва, взяли участь команди Євроклубів: "Надія" Кіровоградського ЦДЮТ, "Перспектива" Веселохутірської ЗОШ Черкаської обл., "Європа плюс" ЗОШ № 55, м. Київ, та "Співдружність" Гімназії "Апогей", м. Київ.

Діти відстоювали чотири варіанти можливої зовнішньополітичної та безпекової стратегії України: приєднання до ОДКБ, членство у НАТО, "позаблоковість", а також участь в російській ініціативі з безпеки в Європі.

До жюрі увійшли: Наталія Немилівська, Центр інформації та документації НАТО в Україні, Сергій Джердж, Громадська ліга Україна-НАТО, та Олег Кокошинський з Атлантичної ради України. Модерувала дебати Юлія Безверха, опікун Євроклубу "Співдружність".

Найважче відстоювати свою позицію довелось команді Веселохутірськкої ЗОШ, яка обстоювала стратегію на членство в НАТО. Учасники інших команд почасти мали протилежні думки, ніж ті позиції, які їм доводилось відстоювати за підсумками жеребкуваня.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика