Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 8 листопада 2011 р.

Тижні польської культури від Євроклубу АТІС!

Якщо ти молода й активна людина, цікавишся культурою та історією Європейських країн та відкритий для нових знань та цікавих знайомств, ми запрошуємо тебе взяти участь у «Тижнях польської культури», які відбудуться протягом 11– 25 листопада 2011 року у Києві.  

Проект проводиться Євроклубом АТІС в рамках Київської міської організації Молодіжний Європейський Рух спільно зі Спілкою Поляків м. Києва та за підтримки Польського осередку туристичної інформації та Польського інституту в Києві.

У рамках проекту відбудеться:11 листопада – відкриття проекту привітанням Польщі з Днем Незалежності.

15-17 листопада – онлайн-конкурс «А що ти знаєш про Польщу?»
18 листопада – Семінар «Проблеми вищої освіти Польщі та України» за участю студентів-поляків, які навчаються в Києві та українських студентів.
20 листопада – Семінар «Можливості навчання у Польщі» та презентація «Зимової мовної школи у Польщі».
25 листопада – Вечір читань польської поезії, конкурс на краще читання віршів польською та українською мовами (переклад).
Перелік заходів буде поповнюватися!
Проект «Тижні польської культури» є безкоштовним. Для того, щоб взяти участь у проекті необхідно надіслати ім’я та прізвище, ВНЗ (школа), номер телефону та відповіді на питання: в яких заходах проекту ти хочеш взяти участь та чому тебе зацікавив наш проект (на email: mariana.motrunych@gm​ail.com до 14.11.2011).
Поспішай – кількість учасників обмежена!

Запрошуємо громадські організації та зацікавлених осіб до співпраці – ми відкриті для проведення спільних заходів в рамках проекту. З питаннями та пропозиціями звертайтесь до керівника проекту – Мар’яни Мотрунич за тел. 063 329 0434 або електронною поштою mariana.motrunych@gm​ail.com
Проект «Тижні Європейської культури» є довгостроковим проектом Євроклубу АТІС та ставить на меті заохочення молоді до пізнання історії та культури країн Європи. На черзі – Тижні присвячені Франції, Великій Британії, Німеччині та іншим європейським країнам. Для співпраці звертайтеся до проектного менеджера Євроклубу Ольги Гвоздьової за телефоном 095 422 1961 або електронною поштою olga.gvozdyova@gmail.com

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика