Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 3 листопада 2011 р.

Європа відкриває дружні обійми для молоді з Кіровоградщини

На осінніх канікулах, для встановлення партнерських зв’язків та участі у навчально-культурній зустрічі молоді країн Європи, представники Ради євроклубів Кіровоградщини Кіровоградського ОЦДЮТ відвідали з дружнім візитом Польщу (м. Карапач, м. Глівіце, м. Йелена Гура, м. Вроцлав), Німеччину ( м. Дрезден), Чехію (м. Прага).

На початку подорожі наші євроклубівці відвідали школу – гімназію «Софія» у м. Львові. Цікаві враження справили на дітей і щирий прийом, і цікава екскурсія містом, і відвідування шкільного та етнографічного музеїв.

Наступна зупинка – м. Карпач (Польща), що розташований високо у Карпатських горах, заповідний парк Карканоше. З теплом та смачною польською кухнею приймали нашу делегацію увесь тиждень. Захоплення викликала школа – гімназія імені гірських рятівників. Наші євроклубівці познайомились з системою освіти у польських школах, презентували наш Кіровоградський обласний ЦДЮТ. Наступні дні сонячними проміннями та казковою архітектурою зустрічали нас міста Глівіце, Йелена Гура та Вроцлав. Назавжди залишились у пам’яті учнів історія, пам’ятники. архітектура та «казкові» гноми, які зустрічались на вулицях польських містечок. Не залишили нікого байдужим історія та музеї німецького міста Дрезден. Діти наживо милувалися картинами Рембранта, Рафаеля та інших світових митців. Кожному запам’яталась Прага – найкрасивіше місто Європи. Ми усі залишились у захваті від старого міста, вузеньких середньовічних вулиць, ратуші з її унікальним годинником, зміни караулу біля президентського палацу.
Незабутні враження та надію на подальшу співпрацю з польською молоддю привезли ми назад в Україну на Кіровоградщину.
Фото поїздки можна переглянути тут: https://plus.google.com/u/0/photos?tab=Xq#photos/117136457156366442080/albums/5670704947705545441

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика