Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 3 листопада 2011 р.

Євроклубу "Єврозоря" ЗОШ № 25 м. Луцька - 5 років!

1 листопада затишне приміщення шкільного євроклубу було по-особливому святкове: надувні кульки, символіка, квіти... Саме 1 листопада, п'ять років тому, був створений наш клуб.

Починали з простого: конкурсів на логотип, гімн, гасло майбутньої організації, рекламне оголошення про першу зустріч. Згодом провели вибори, написали статут. Потім оформляли кімнату. Перші кроки були успішними. На листи-прохання до Посольств країн ЄС відгукнулися майже всі, і ми отримали багато літератури і матеріалів. Пізніше з допомогою учнів та вчителів школи поповнювалася "сувенірна мозаїка", створювалася відеотека, фотовернісажі, запрацював Євромагазин.

Пройшло 5 років...Ми росли, мужніли. У пам'яті - незабутні подорожі, цікаві конкурси, успішні проекти, веселі євродискотеки, нові знайомства. З ювілеєм привітав євроклубівців директор школи Віктор Цейко, подарувавши книги для поповнення бібліотечного фонду клубу. Учнівська рада презентувала великий фотоальбом і смачний торт. Вперше прозвучав гімн євроклубу під новостворену музику акордів гітари Влада Теглівця. Свічками засяяв іменинний торт.

До гостини долучилися випускники Олександр Пилипчук ( екс-президент євроклубу ) та Олександр Швець - переможці євроолімпіад та конкурсів на європейську тематику. Обидва хлопці навчаються у ВНЗ і беруть участь у роботі громадських організацій. Захоплено розглядали фото минулих років, згадували події нашого життя, жартували. Ми приймали вітання від міської ради ( в особі Віри Кудрявцевої ). Дзвінок першого президента євроклубу Юлії Курадовець був приємною несподіванкою!

Нас вітали знайомі, друзі, ті, хто завжди підтримує, допомагає і по- щирому радіє нашим успіхам. Євроклуб поповнився фантастичним дарунком - дивовижною блакитно-золотавою рибкою Євриком. Його урочисто вручили керівнику ШЄКу Ользі Струбицькій члени євроклубу. Нам залишилось загадати три бажання: ноутбук, ксерокс і нові лампи для клубу. Все решту ми заробимо наполегливою працею і власними знаннями.

Як шкода, що свята закінчуються. Дружно з'їли мандаринову "п'ятірку" і повертаємося до буднів шкільного життя. Попереду нові проекти, змагання, вікторини - все те, без чого наше життя було б нецікавим і нудним.

Автор: Ольга Струбицька

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика