Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 20 жовтня 2011 р.

"Тьомкін vs. Мане-Кац" - кременчуцькі краєзнавці дискутуватимуть

22 жовтня о 14-й годині в приміщенні Кременчуцького міського палацу культури імені Г. І. Петровського розпочнеться громадська дискусія в рамках проекту «Кроками світових геніїв» – унікальний туристичний маршрут Кременчуком».

Організатором заходу виступає громадське об’єднання «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб». Проект реалізується в рамках Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

Захід має на меті об’єднати учасників навколо відомих в Україні і Європі особистостей та історичних місць Кременчука, з якими вони були пов’язані (наприклад, В.Вернадський, А.Макаренко, Д. Сарті, М.Колачевский, Д.Тьомкін, І.Мане-Кац, Л.Блох, К.Флейшиц, Л.Євселевский, В.Маслов, І.Ізгур, В.Гульд та ін). Також планується презентація результатів дослідження громадської думки щодо іміджу міста очима його мешканців. Потенційні учасники цього мозкового штурму – краєзнавці, науковці, представники влади, ЗМІ, творчої інтелігенції, громадські діячі, молодь.

Своєрідною винагородою учасникам дискусії та всім мешканцям міста буде концерт, присвячений пам’яті видатного українського композитора Михайла Кaлачевського, що розпочнеться того ж дня о 16й годині. Організатором концерту є дитяча музична школа імені М. Калачевського та управління культури і туризму виконкому Кременчуцької міської ради.
Початок реєстрації о 13:30.

* * *
Метою проекту «Кроками світових геніїв» - унікальний туристичний маршрут Кременчуком», що здійснюється Кременчуцьким інформаційно-просвітницьким центром «Європейський клуб» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» є сприяння формуванню іміджу Кременчука, як міста європейських коренів, через залучення громадськості до ознайомлення з культурною та історичною спадщиною, пов’язаною з життям та діяльністю особистостей, відомих в Україні та Європі, шляхом розробки нового унікального туристичного маршруту у вигляді настільної гри «Кроками світових геніїв» та туристичного буклету.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика