Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

неділя, 9 жовтня 2011 р.

Євроклубівці з Луцька дістались зірок - результати конкурсу

Зустріч, на яку так чекали учні - учасники конкурсу "Майбутнє космосу - за молоддю", нарешті відбулась. До школи завітала Директор Представництва Університету Нікосії (Кіпр) Наталія Фоміна.

Свято (а це дійсно було свято!) розпочалось з українського гопака у виконанні шкільного народного ансамблю " Джерельце ", на гастольній мапі якого- перемоги у фестивалях і конкурсах в Італії, Польщі, Болгарії, Туреччині.

З вітальним словом до присутніх звернулась заступник директора, опікун шкільного євроклубу " Єврозоря ", керівник двох команд-учасниць конкурсу Ольга Струбицька. Про досягнення євроклубівців розповів президент клубу Андрій Савчук. Найприємнішим моментом було вручення сертифікатів і медалей школярам, які готували на Міжнародний конкурс мультимедійні презентації про космічні досягнення та дослідження. Наталія Фоміна вручила також сувеніри і книги про Кіпр. Цікавим був відеосюжет про Університет Нікосії, підготовлений самими студентами. 

Спілкування продовжилось у євроклубі за традиційним чаюванням. Питання були різноманітні: про культуру і традиції Кіпру, про навчання, про запропонований тест ARISTON, про майбутню співпрацю і проекти. Нові враження, позитивні емоції і, звісно, нові знання про країну Кіпр, яка приєдналась до Європейської спільноти у 2004 році.
Фото: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=258553174182133&set=a.186682388035879.35810.173021242735327&type=1&theater

Автор: Ольга Струбицька

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика