Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

неділя, 16 жовтня 2011 р.

Євроклуб КНУ та ЦЄІ у місті Вінниця розважили дітей дитячого будинку

У Вінницький дитячий будинок «Гніздечко» 13 жовтня завітали представники Євроклубу Кременчуцького національного університету та ЦЄІ у місті Вінниця. 

Метою приїзду стало інформування дітей про Європу у розважальній формі та проведення пізнавально-активних, інтерактивних ігор.

Протягом майже двох годин провели волонтери з дітьми у веселій дружній компанії. У формі ігор було проведено знайомство. Виявилось, що більшість дітей хочуть бути схожими на сучасних «мультяшних» персон, таких як Пітер Пен, Супермен, Людина-павук, Братц тощо. Були й варіанти Русалоньки, Дюймовочки та Попелюшки. А так, як кожна казка написана автором, була можливість згадати країну-батьківщину казки.
Наступним етапом заняття стало вгадування героїв європейських казок: одна людина показувала героя, описувала, інші учасники заходу – висували свої припущення щодо зображуваного об’єкта.
Після цього волонтер з Польщі – Марта – розповіла дітям польську народну казку про дракона. Малюки слухали уважно, ставили запитання.
Для стимулювання слухняності волонтери віддали дітям лист від Діда Мороза, в якому йшлось про те, що він знає про їх слухняну поведінку і дружелюбне ставлення одне до одного. А також сказано: якщо так буде і надалі, то в Новий рік усі слухняні дітки отримають від нього подарунки. Особисто я, як волонтер, зробила висновок, що найкращий дарунок для дітей – це увага.
Крім того, волонтери принесли з собою велику намальовану валізу. На ній було зазначено все, що вони привезли до дитячого закладу. У свою чергу, діти залишили свої враження, коментарі, побажання – хтось в усній формі, дехто – письмово, поклавши у одну з великих кишень валізи папірці з написами, виведеними обережно і зі старанням дитячими ручками.
Наприкінці зустрічі волонтери пригостили дітей печивом та цукерками, а також на згадку подарували малятам розмальовки і канцелярські товари। На що один з діточок сказав: «А це і все? Більше подарунків не буде?». :)

Автор: Юлія Кучевська

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика