Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 25 жовтня 2011 р.

Український Євроклуб виборов призове місце на міжнародному конкурсі "Столиці Європи"

22 жовтня учні ЗОШ №25 м. Луцька Савчук Андрій, Лорян Роберт та Теглівець Владислав брали участь у Третьому Міжнародному Конкурсі "Столиці Європи" в м. Жешув, Польща.

З вітальним словом до делегацій з України, Словаччини, Білорусії, Угорщини, Румунії та Польщі звернувся директор гімназії № 9 та депутат ради міста Артур Берловські.

Змагання проводились англійською мовою у вигляді тестових завдань на знання історії, культури, географії країн ЄС, Білорусії, України, Росії. Команда з України, яку представляла наша школа, виборола 3-є місце.

Організатори конкурсу влаштували учасникам надзвичайно цікаві екскурсійні програми: прогулянки вечірнім містом Жешувом, розташованим на берегах річки Віслок, відвідини Підземної туристичної траси, яка простягається на 213м., поїздка до замку в Ланцуті- прекрасної неоренесанської архітектурної споруди , найбагатшої аристократичної резиденції Любомирських та Потоцьких. З цікавістю розглядали житлові інтер"єри, твори мистецтва, декоративний одяг, скульптури. Не залишив байдужим і зимовий сад, і чудовий ландшафтно-парковий комплекс, і найбільша в Польщі колекція карет для дворянської знаті.

Спілкування не має кордонів, особливо для тих, хто цього прагне. І мовний бар"єр не був перешкодою: адже це ще один шанс попрактикуватися в англійській, і не тільки! Ми разом танцювали, вели бесіди за трапезою, жартували і навіть мали змогу послухати аматорів рок-музикантів. Багато гарних вражень, нових знайомств і, звісно, цікавих набутих знань і досвіду. Вдячні Луцькій міській раді, міськуо, дирекції школи за сприяння і підтримку в організації цієї незабутньої поїздки.

Автор: Ольга Струбицька

1 коментар:

Яндекс.Метрика