Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 1 жовтня 2011 р.

Чернівецькі Євроклуби запрошуються на рольову гру!

Інформаційний центр ЄС при Чернівецькому національному університеті та Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентів та євроклубівців м. Чернівці взяти участь в інтерактивній рольовій грі з історії європейської інтеграції “Об’єднуючи Європу: батьки-засновники”!

Гра відбудеться у п’ятницю, 14 жовтня 2011 року з 10:00 до 17:00 в Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича.

Ми пропонуємо Вам дізнатись більше про історію Європи після Другої світової війни та засвоїти віхи об’єднання країн у Європейський Союз, через легкий та захопливий світ гри.

Конкурс! Для участі у грі необхідно надіслати коротке есе на тему “Кого Ви вважаєте людиною, що найбільше сприяла інтеграції Європи?” та заповнити реєстраційну анкету. Свої есе, а також запити на отримання реєстраційної форми, запрошуємо надсилати на електронну пошту: olesya.m@actionprgroup.com. Об’єм есе не повинен перевищувати 100 слів.

Заявки приймаються до 18:00, 5 жовтня (середа).

Підтвердження участі: За підсумками конкурсу есе учасники отримають підтвердження своєї участі у грі до 18:00, 7 жовтня (п’ятниця).

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика