Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 1 жовтня 2011 р.

Доля України на шляху до Євросоюзу - семінар Євроклубів на Волині

28 вересня на базі ЗОШ № 25 відбувся семінар на тему: "Україна- ЄС. Доля України на шляху до Євросоюзу ". Запрошені були керівники євроклубів міста.

Роботу семінару розпочала Оксана Павлівна Чухнова, методист міськуо, яка ознайомила присутніх з планами роботи на 2011-2012 н.р. та з вимогами ведення документації євроклубів.

Перед учасниками зустрічі виступила заступник директора, керівник шкільного євроклубу Ольга Струбицька, яка розкрила тендеції і перспективи приєднання України до ЄС, проаналізувала події, які є важливими в євроінтеграційному процесі України, а саме: Ялтинська Європейська Стратегія, Саміт Східного Партнерства, Саміт Україна-ЄС. Була зроблена презентація авторського конкурсного твору "Україна-країна моєї мрії. Сезонна мінливість моїх мрій". Вчитель географії, член шкільної творчої групи "Європейський освітній простір" Лілія Синюк продемонструвала презентацію "Україна- європейська держава".

Члени шкільного європейського клубу "Єврозоря", переможці Міжнародного конкурсу "Europa secura", фіналісти Всеукраїнського конкурсу " Дізнайся більше про Європу. Допоможи Європі дізнатися про тебе" Андрій Савчук, Роберт Лорян, Петро Яворський поділились досвідом написання проектів, презентували власний проект "Разом дієво: волонтерські ініціативи школярів ЗОШ № 25 за чистоту мікрорайону школи". Своїми думками, поглядами, переконаннями поділився президент євроклубу Андрій Савчук, який розповів про тижневий візит до Чехії (це нагорода за перемогу в міжнародному конкурсі), проведену міську SWOT-майстерню, тренінг у Кіровограді, участь у Безпековій школі молодих лідерів на Миколаївщині, Європейський Ярмарок креативності у Рівному і прийом делегації з м. Бартошице (Польща).

В кінці зустрічі представники шкіл міста за назвами країн, їх столиць та прапорів складали мапу Євросоюзу, представляючи кожну з країн-членів ЄС. Підсумки підводились у шкільному євроклубі, де присутні мали змогу познайомитись з документацією, авторськими програмами євростудій, поспілкуватись і обмінятись досвідом роботи за склянкою соку чи горнятком кави.

Фотоальбом: https://plus.google.com/116567369160471162761/#photos/116567369160471162761/albums/5659591192436146737

Автор: Ольга Струбицька

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика