Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 19 жовтня 2011 р.

Мережа центрів європейської інформації України випустила тематичний календар європейських цінностей на 2012 рік


18 листопада 2011 року Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» випустив перекидний календар на 2012 рік який інформує про європейські цінності.

В основу календаря увійшли малюнки учасників кампанії «Я поділяю європейські цінності», яка проходила під егідою Мережі центрів європейської інформації України та за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» з нагоди відзначення Дня Європи в Україні.

Учасниками кампанії у всіх містах був проведений конкурс малюнків на тему європейських цінностей під час святкування Дня Європи в Україні. На площах 20 міст було проведено народне голосування за малюнки на тему європейських цінностей. У основу календаря покладені малюнки учасників, визначення цінностей, а також рекомендації до переглядів фільмів і прочитання книг. Сподіваємося, що інформування про європейські цінності та стандарти можуть бути дієвим механізмом у формуванні європейської ідентичності українського суспільства. Тож гасло «Я поділяю європейські цінності» було обрано для інформаційної кампанії Мережі ЦЄІ України та відзначення Днів Європи в Україні 2012 року. Поширення видання буде здійснене серед ЦЄІ України та партнерських організацій кампанії «Я поділяю європейські цінності».
Довідково:
Кампанію «Я поділяю європейські цінності» ініціювала Мережа центрів європейської інформації України за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”. Інформаційним партнером виступило Представництво Європейського Союзу в Україні. Змістове наповнення кампанії “Я поділяю європейські цінності” було розроблено під час методичного тренінгу з розробки формату проведення Дня Європи в січні в Луганську для Мережі центрів європейської інформації України та партнерських організацій. Цього року вперше святкування відбувалася у 20 містах України. Спільно розроблений формат передбачав популяризацію європейських цінностей, які записані у Договорі про ЄС: поваги до людської гідності, свободи, демократії, рівності, верховенства права і дотримання прав людини, включаючи права осіб, що належать до меншостей. У багатьох населених пунктах це був перший досвід масштабного святкування Дня Європи, який європейці вважають святом єднання та відчуття спільноти.
До Форуму Мережі ЦЄІ України буде видрукувана збірка історій успіху, яка міститиме також методичні рекомендації з організації та проведення Днів Європи у форматі «Я поділяю європейські цінності», аби у майбутньому нашим досвідом могли скористатися всі охочі.
* * *
Метою проекту «Ресурсна підтримка Мережі ЦЄІ при відзначенні Дня Європи в Україні», що здійснюється Кременчуцьким інформаційно-просвітницьким центром «Європейський клуб» за підтримки Європейської Програми Міжнародного фонду “Відродження” є виготовлення та поширення візуальних, іміджевих та промоційних матеріалів у форматі та зі слоганом всеукраїнської кампанії «Я поділяю європейській цінності» серед ЦЄІ та партнерських організацій-учасників кампанії з метою посилення інформаційної присутності Мережі ЦЄІ при святкуванні Дня Європи у регіонах України, а також організація підсумкової конференції учасників кампанії.
*Мережа центрів європейської інформації України об'єднує 15 центрів, які створені протягом 2005-2008р. за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Центри європейської інформації функціонують на базі обласних наукових універсальних бібліотек у співпраці з громадськими організаціями. Такі центри забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України. Портал Мережі
центрів європейської інформації України - http://ukrcei.org , e-mail: ukrcei@gmail.com
*Європейська програма Міжнародного фонду «Відродження» має на меті сприяння європейській інтеграції України шляхом фінансової та експертної підтримки громадських ініціатив.
Детальніше про програму: www.irf..ua
Громадське об’єднання «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» створено у грудні 2008 року.
Метою діяльності організації є поширення знань про Європу та пропагування загальноєвропейських демократичних цінностей у молоді через; ознайомлення з культурою та мовою людей в інших країнах, обмін досвідом; інформування про інтеграційні процеси в Європі, виховання молодих лідерів, формування молодої еліти та активної громадянської позиції молоді. У доробку Євроклубу проведення тренінгів, рольових ігор, семінарів, фотовиставок, квестів.
У 2010 році Європейський клуб прийнятий асоційованим членом Мережі Центрів Європейської інформації України. Детальніше про організацію: http://pl.ukrcei.org/
.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика