Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 6 жовтня 2011 р.

Польща надає методичну підтримку Євроклубам України на підготовку до Євро-2012

5-12 червня у Варшаві з ознайомчим візитом перебувала група українських освітян. Поїздка відбувалась в межах проекту “Молодь – європейське громадянство, місцева діяльність і партнерство в програмах у рамках Євро-2012”.

В продовження співпраці польські колеги надіслали методичні поради, які можуть використати українські Євроклуби.

Поради заохочують Євроклуби використовувати метод проекту. В матеріалах знаходиться детальний план реалізації трьох проектів за темами: "Ні расизму в спорті", "Моє місто вчора, сьогодні, завтра", "Зелена школа – європейське місто". Особлива увага приділяється розвитку волонтерського руху.

Євроклуби запрошуються спланувати та реалізувати власні проекти в рамках школи у листопаді 2011 – січні 2012. Після чого, використовуючи каскадний метод навчання, активні Євроклуби мають запросити до себе представників Євроклубів з інших шкіл міста, щоб передати їм свій досвід, ознайомити з реалізованими в рамках цієї програми проектами. Реалізовувати проекти Євроклуби з самого початку можуть в місцевих партнерствах.

В січні – лютому 2012 буде організовано оцінку реалізованих проектів (приклад шкали з оцінювання наведено у надісланих матеріалах).

Наприкінці лютого – початку березня 2012 року в Києві буде організований міжнародний навчальний семінар для лідерів шкільних Євроклубів, на який буде запрошено представників Євроклубів, які активно та успішно реалізували ці проекти в своїх школах. В семінарі візьмуть участь польські партнери.

Організатори проекту звертаються до представників системи інститутів післядипломної педагогічної освіти та неурядових організацій з проханням розповсюдити ці матеріали серед директорів шкіл та мережі євроклубів. Матеріал може бути використаний всіма бажаючими.

Проект втілює Агенція розвитку освітньої політики (Київ) спільно з Управлінням освіти Варшави за підтримки програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” Міжнародного фонду “Відродження”.

Додаток: Методичні поради для Євроклубів (рос. мовою) http://goo.gl/oE6VC

Контактна особа:  Ірина Іванюк, Агенція розвитку освітньої політики, е-пошта: iivanyuk@yandex.ru

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика