Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

неділя, 11 вересня 2011 р.

Євроклубівці з Харкова про літній табір в Криму

Представники Харківських євроклубів «МІСТ» гімназії № 65 ( координатор Таршина С.А.) та «EuroMix» ХЗОШ № 91( координатор Штих О.І) представляли Харків у підсумковому етапі Всеукраїнського проекту «Підтримка Євроклубів в Україні в 2011 році» у таборі найактивніших євроклубівців України у с. Ходжа Сала Бахчисарайського району АР Крим.

Проект за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні виконувала Всеукраїнська громадська організація “Українська асоціація європейських студій”.

З 18 по 21 серпня 2011 року Харківська команда(всі фінансові витрати на проїзд та проживання наших представників взяли на себе організатори заходу) провела 4 чудові дні в одному з найкращих місць Криму в таборі біля гори Мангуп-Кале, де представляла Харківщину на фінальному етапі Всеукраїнського проекту «Підтримка Євроклубів в Україні в 2011 році. Цікаві заходи, які проводились за участю ініціаторів реалізації проекту Штукаріна Сергія, Ковбасюк Анни, Овчаренко Олега , Кіріченко Олександри нікого не залишили байдужими. Табір пройшов у форматі заходу з обміну досвідом та заохочення мережевої співпраці між найбільш активними Євроклубами з 14 областей України – учасниками цьогорічного проекту ЄС. Можливість надіслати своїх представників на участь у таборі вибороли ті Євроклуби, які організували та провели впродовж травня-червня регіональні й місцеві тренінги з волонтерства. Загалом, відбулось 9 тренінгів.

Під час табору учасники Євроклубів будували команди, навчалися скаутським навичкам, обмінювалися власним досвідом євроклубівської діяльності та участі в європейських програмах для молоді, а також планували подальшу мережеву діяльність Євроклубів України. Євроклубівці мали можливість особисто поспілкуватись з п. Золтана Салаї, керівником відділу політики, преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні, Ольгою Максименко, координатором програм преси та інформації у Представництві ЄС в Україні, кореспондентом Радіо Свободи Володимиром Притулою, кореспондентами 5 каналу.

В таборі не було часу для відпочинку та нудьги: тренінги, рольові та розвиваючі ігри, театр "Європа", євробарбекю, євроквест, обмін досвідом, прогулянки верхом на конях, купання в озері, вечірні вогнища з піснями, розвагами та легендами про Мангуп тощо. Неформальна обстановка наметового містечка сприяла тому, що три десятки старшокласників з регіонів України та їхні наставники протягом чотирьох днів обмінювалися досвідом, як розвивати європейські цінності в рідній країні. Протягом усього табору на учасників очікували найнесподіваніші призи та сюрпризи. Ніхто не залишився без подарунків. Але самим головним подарунком був вогник дружби та любові у серці кожного. Також найактивніші блогери получили цінні призи за свою роботу. І 3 місце посіла координатор євроклубу ХЗОШ № 91 Штих О.І , яка получила в подарунок стильний диктофон, який напевно буде в нагоді їй у наступних проектах!!!

Євроклуби гімназії № 65 та ХЗОШ № 91 дуже вдячні за допомогу у проведенні регіонального тренінгу та в підтримці в усіх справах координатора ХАШЕК Сокола В.В. та Полякову І.В., методиста інформаційно-методичного центру Харківського Департамента освіти,всіх учасників тренінгу , волонтерські та громадські організації Харківщини.

Також ми дуже вдячні організаторам цього чудового проекту за можливість познайомитись з чудовими людьми, яким не байдуже майбутнє України та євроклубівського руху! Як здорово знати, що в Україні є такі відмінні організатори та люди як Сергій Штукарін, Анна Ковбасюк, Олександра Кіриченко, Олег Овчаренко! Анна Міщенко: « Мені дуже сподобався табір та всі заходи , які були проводені там! Дуже вдячні організаторам! Ніколи не забуду всіх, з ким провела в таборі чудові 4 дні…»

Відкриття літнього табору Євроклубів в Криму windowtoeurope.livejournal.com Літній табір Євроклубів-2011 picasaweb.google.com и https://picasaweb.google.com/110867310112604139044/pUkZrG

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика