Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

неділя, 25 вересня 2011 р.

Опікуни Євроклубів: Оксана ШТИХ

Вчитель англійської мови загальноосвітньої школи № 91, м. Харків.

З 2010 року - координатор шкільного Євроклубу "EuroMix".

Закінчила Харківський державний університет ім. В.Н. Каразіна, філолог, викладач англійської мови та літератури. Вільно володіє англійською та російською мовами. 4 роки мешкала у Монголії, побувала в Словацькій Республіці. Мріє відвідати всі країни Європи.

Додаткова інформація тут: http://goo.gl/E7lKk

КОНТАКТИ

Телефон: +38 (0572) 739 47 15
Мобільний: +38 (097) 767 46 50
Е-пошта: oksanashtykh@yandex.ua

ІНТЕРВ'Ю

Чому Ви пішли працювати вчителем?

Мабуть за покликом серця! Я завжди дуже любила дітей, і зараз я розумію, що я не помилилась своїм вибором. Мені дуже приємно коли через роки мої випускники згадують про мене і говорять мені добрі слова. Я завжди намагаюсь виховувати учнів небайдужими до чужих проблем!

Як Ви стали координатором Євроклубу?

Восени 2010 року на одній з педрад нашім директором було запропоновано організувати в школі Євроклуб. І я зрозуміла - це те, про що я давно вже мріяла, і з власної ініціативи запропонувала себе в якості координатора клуба.

Чи важко було починати роботу в Євроклубі, хто Вам допомагав?

Ні. Тому, що мені повезло з наставниками. Я познайомилась з небайдужими до своєї роботи людьми, які з задоволенням поділились своїм досвідом. Це координатор Євроклубу школи № 38 Світлана Вікторівна та координатор Харківської асоціації Євроклубів Сокол Володимир Вікторович. Вони подарували багато літератури, дали сайти, де можливо знайти корисні поради у роботі. Я багато працювала в Інтернеті, знайшла сайт Євроклубів в Україні, познайомилась з координаторами інших Євроклубів України, які допомагали у роботі своїми порадами.

Продовження інтерв'ю тут: http://goo.gl/E7lKk

* * *

Інтерв'ю провела Міщенко Анна, Президент Євроклубу "EuroMix", ЗОШ № 91, м. Харків, е-пошта: anni828@mail.ru.

Портрети опікунів Євроклубів України доступні на блозі "Євроклуби в Україні" ukraineuroclubs.blogspot.com, або за короткою адресою: http://goo.gl/hzqvo

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика