Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

неділя, 25 вересня 2011 р.

Опікуни Євроклубів: Олена АРУТЮНЯН

Методист Кіровоградського обласного Центру дитячої та юнацької творчості.

З жовтня 2008 року опікун Євроклубу "Надія". З жовтня 2010 року куратор методоб’єднання керівників Євроклубів Кіровоградщини, Голова ради Євроклубів Кіровоградщини.

Закінчила Кіровоградський педагогічний інститут та Київський університет економіки та права "КРОК". Добре володіє польською мовою та базовою англійською.

Додаткова інформація тут: http://goo.gl/n4QP6

КОНТАКТИ

Телефон: +38 (052 2) 22 56 01
Мобільний: +38 (050) 172 57 51
Е-пошта: alenaar70@mail.ru
Сайт: http://alenaar70.blogspot.com

ІНТЕРВ'Ю

Як почав існувати Євроклуб "Надія"?

В жовтні 2008 року зібрались активні небайдужі молоді люди і зацікавились пропозицією створити євро клуб для співпраці з молоддю України та інших країн.

Яка мета вашої діяльності?

Мета діяльності Євроклубу "Надія" полягає в активному пропагуванні ідеї європейської та світової єдності в місцевому середовищі шляхом залучення молоді до активної роботи над втіленням цієї ідеї.

В яких проектах ви приймали участь?

За час роботи учні були делегатами на Міжнародній науково-практичній конференції "Молодь на шляху до миру" у м. Харкові, двічі на Всеукраїнській конференції "Слов'янський союз дитячої дипломатії" у рамках міжнародного проекту "Партнерство заради миру" у м. Комсомольську, представляли м. Кіровоград на регіональній сесії Європейського Молодіжного парламенту України у м. Олександрія та м. Кіровограді, тричі прийняли участь і стали одними із кращих в Україні у Всеукраїнському форумі благодійних проектів Міжнародного благодійного фонду "Україна – 3000", створили молодіжну Раду Євроклубів Кіровоградщини, координаційну раду керівників Євроклубів, щорічно проводимо конкурс "Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний світ", організовували і проводили круглі столи "Україна в процесі євро-інтеграції", "Молодь на шляху подолання бідності", гідно представили роботу Євроклубу на обласній конференції Євроклубів у м. Кіровограді, започаткували та провели обласні проекти "Толерантність як обличчя сучасного світу" та "Європа без кордонів", щорічно проводимо обласні конкурси до Дня Європи та святкування Дня Європи в Україні – "Єврофест", стали учасниками проекту Представництва ЄС "Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році".

Яку тематику зазвичай мають ваші проекти?

Пропагування ідей європейських цінностей в нашому суспільстві, співпраця з молоддю різних країн та різних регіонів України зокрема.

Продовження інтерв'ю тут: http://goo.gl/n4QP6

* * *

Інтерв'ю провела Лисонь Олександра, учасниця Євроклубу "Надія" КЦДЮТ.

Портрети опікунів Євроклубів України доступні на блозі "Євроклуби в Україні" ukraineuroclubs.blogspot.com, або за короткою адресою: http://goo.gl/hzqvo

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика