Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 24 вересня 2011 р.

Візит польських друзів: вибух емоцій, приємних спогадів і адреналіну!

З 18 по 24 вересня євроклубівці нашої ЗОШ № 25 м. Луцьк мали прекрасну нагоду провести незабутні дні з польськими однолітками, які приїхали з м. Бартошице. 

Зустрічали старих друзів, знайомилися з новими. Гостей також приймали учні гімназії № 4 та школи-ліцею № 7.

Учні з Польщі залюбки відвідали уроки польської, російської, англійської мови, на яких спільно з нашими школярами вчили правила, читали, спілкувались і навіть співали українські та польські пісні (найбільше їм сподобалась наша " Червона рута").
 
Євроклуб "Єврозоря" (ЗОШ № 25) запропонував цікаві інтелектуальні ігри на знання країн Євросоюзу, психологи школи провели забави, рухавки та інтеграційні ігри. Власноруч виготовлені сувеніри (паперові тюльпанчики, жабки, кораблики) були зроблені з такою любов'ю і хистом!
 
Адреналін Сіті, куди ми відправились наступного дня, став справжнім вибухом драйву. Хто грав у більярд, хто пішов на картинг або ролики, а хтось у 3D кіно. Спортивні розваги - це круто!!!
 
Потім були відвідини краєзнавчого музею-скарбниці історико-культурної спадщини Волинського краю та музею Волинської ікони - єдиного в Україні, в якому представлено самобутню регіональну школу волинського іконопису.
 
Екскурсійна програма теж була насиченою: пішохідна подорож старою частиною м.Луцька ( а який величавий наш замок Любарта!), Зимне,  Дубно, Володимир-Волинський, Кременець. Зацікавлено слухали перекази і легенди Тернопільщини, вразила неймовірна краса Кременецьких гір - перлини природного намиста України, місцезнаходження екосистем і сотень пам"яток історії та культури багатьох народів Європи.    

Побували у музеї Юліуша Словацького - геніального польського поета і драматурга, відчули його присутність на кожному кроці: у пам"ятнику в костелі, в тиші музею, в шепоті Ікви, в терпкуватій осінній тиші, в золотавобарвній палітрі сонячного проміння. Геній, який словом і власною долею довів полякам і українцям, що вони- велика європейська родина.
 
Вже не дуже теплі осінні вечори збирали нас на прогулянки містом. Гріло спілкування, цікаві розповіді про Україну і Польщу, а ще - запальні дискотеки, на яких було так весело.
 
Один з вечорів подарував можливість побувати у драмтеатрі на виставі "Лісова пісня". Прекрасна гра акторів, декорації і майстерна режисура донесли розуміння Лесиного слова до душ і сердець наших гостей.
 
Час пролетів швидко. І...ось прощання, сльози, обійми, очікування нової зустрічі, яка запланована на червень 2012 року.
 
А поки - що про цікаво проведені дні нагадуватимуть серйозні і кумедні фото, які стануть незабутнім архівом спогадів кожного учасника даного проекту.
 
Автор: Ольга Струбицька, керівник євроклубу "Єврозоря", ЗОШ № 25, м. Луцьк

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика