Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 16 вересня 2011 р.

Спогади про літню школу молодих лідерів

В недалекому минулому залишились дні серпня, які для мене стали дуже важливими. Взявши участь у конкурсі організованому ВГО " Молодий Народний Рух ", був відібраний до навчання у " Безпековій школі молодих лідерів ".

З"їхались учасники з Львівщини, Житомирщини, АР Крим, Полтавщини… Та що там казати, якщо були учасники з усієї України!

На офіційному відкритті виступали експерти, гості, організатори. Теми були небайдужі кожному з нас, оскільки йшлося про безпеку в світі. Лектори у цікавій, дохідливій формі інформували про діяльність НАТО, про військові загрози безпеці України, про інформаційну безпеку та про досвід Польщі у формуванні власної безпеки. На заключення переглянули фільм " НАТО: свій чи чужий?"

Наступний день був насичений спортивними рухавками та рольвими іграми. Три новостворені партії: Соціалістична, Консервативна, Ліберальна, дістали завдання виробити Стратегію національної безпеки України, використовуючи світовий досвід та враховуючи нові світові виклики та загрози. Поставлене завдання нелегке, але робота в групах, підтримка і консультації модераторів сприяли успішному його вирішенню. Партії та комітети Парламенту презентували власні напрацювання. Ми відчули себе причетними до роботи комітетів з економічних, гуманітарних питань, з воєнно-політичних відносин та оборони держави. Після наших спільних зусиль була прийнята Стратегія.
Навчання поєднувалось з відпочинком на березі моря, що додавало бадьорості, здоров"я і корисної літньої засмаги. Що дала мені ця школа? Насамперед, нові знайомства з молодими людьми, небайдужими до майбутньої долі моєї держави. Я здобув неоціненний досвід і практичні навички роботи в команді однодумців, а головне - я вирішив для себе зайняти активну громадянську позицію. Саме тому, я знайшов себе в « Молодому Народному Русі »
Отже, школа молодих лідерів стала д ля мене хорошим стартом у моєму самовизначенні. Дякую всім організатором, зокрема. Олексію Захарченку, Сергію Воронову, Івану Крульку, Рибалку Андрію та всім іншим.
Сподіваюсь, будуть нові зустрічі, цікаві ініціативи, ідеї та проекти!!!

Андрій Савчук , президент євроклубу" Єврозоря " ЗОШ №25 м. Луцька

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика