Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

неділя, 11 вересня 2011 р.

Незабутня подорож до Чехії євроклубівців з Волині

Вересень покликав учнів до школи. Учасники Євроклубу "Єврозоря" з нетерпінням чекали зустрічі зі своїми колегами Андрієм Савчуком та Робертом Лоряном, які, вдало виступивши у двох етапах міжнародного конкурсу "Europa Secura", і були нагороджені поїздкою до Чехії.

Вражень було не переслухати! Дев"ять країн направили до Праги своїх кращих вихованців. Тому, навіть саме розселення по кімнатах сприяло справжній інтеграції.

Спілкувались англійською мовою, хто як умів, кому як дозволяв словниковий запас. Але розуміння існувало сто відсоткове, оскільки було величезне прагнення до комунікації, пізнання нового, очікування чогось цікавого.

Офіційне відкриття EuropaSecura International, прекрасна екскурсія по Празі, а ввечері...сюрприз від грузинських друзів- Barbecue party!!!

Пізнавальне вдало поєднувалося з приємним відпочинком. Прослухані змістовні лекції про конфлікти і безпеку в світі, а згодом- релакс у басейні. Неабияку зацікавленість і мобілізацію всіх інтелектуальних та акторських здібностей викликала рольова гра " Засідання Європаламенту ", під час якої кожен учасник відчув свою причетність до даної інституції, відповідальність щодо вирішення певних проблем, які виносились на обговорення, а також прийняття спільних рішень.

А з яким захопленням і азартом брали участь у квесті!!! Відвідали і дізнались про видатні місця Праги, їх історію і значення в долі країни. Візитівкою Чехії є її Карловий Міст, де збуваються бажання, і старовинний годинник, біля якого збирається безліч туристів, аби побачити і відзняти на камеру його незвичні фігурки і мелодійний бій. Старовинний замок, прогулянка затишними алеями парку, подорож поїздом ( в якому так комфортно і чисто! ), весела дискотека в клубі " Гавана ", а головне- незабутні знайомства з тими, кому небайдужа доля своїх країн у вимірі безпекового простору в цілому світі. Адже всі учасники на письмі, у власних творах-есе висловлювали думки про збереження миру і безпеки. Юні конкурсанти-фіналісти ( тепер уже друзі, а не конкуренти ) здобули неоціненний досвід спілкування, застосування своїх знань на практиці і отримали прекрасну школу формування активної життєвої громадянської позиції.

Ми щиро вдячні всім організаторам конкурсу і тим, хто був причетний до його успішної реалізації. Успіхів Вам у майбутніх проектах! Ви робите дуже важливу справу.

Автор: Ольга Струбицька, заступник директора ЗОШ № 25, м.Луцьк, опікун Євроклубу "Єврозоря"

2 коментарі:

Яндекс.Метрика