Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 8 вересня 2011 р.

Кременчуцький Євроклуб КНУ імені М.Остроградського та Центр європейської інформації у місті Вінниця реалізують спільний проект

Новий захід, ініційований Євроклубом та ЦЄІ у м. Вінниця, буде проведений у вересні або жовтні цього року для дітей одного з дитячих будинків Вінниці.

Метою даного заходу є інформування дітей про Європу у розважальній формі: шляхом організації театралізованої вистави європейської казки та пізнавально-активних ігор, що стосуватимуться, перш за все, відомостей про Європейський Союз.

На початку жовтня дітям віком 7-12 років планується прочитати казку про Європу і організувати інсценування дітьми невеличкого епізоду художнього твору. Це допоможе розкрити їх здібності та поглибити таланти дітлахів, а головне – надасть можливість поінформувати малечу про європейські цінності в ігровій формі. Сподіваємось, що нам вдасться не тільки познайомити малят з країнами Європи, з європейськими казками та разом пограти у пізнавальні ігри, а й приємно провести час.

* * *

Зустріч проводитиметься за підтримки «Центру європейських ініціатив» в м. Суми в межах проекту «Волонтерство – шлях до успіху. Підвищення спроможності Центрів європейської інформації» під егідою Мережі Центрів європейської інформації України за підтримки МФ «Відродження».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика