Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 30 серпня 2011 р.

Виставка проекту «Все ще повертаючись до Криму…» прибула до Кременчука

5 вересня 2011 року о 14.00 у Галереї QБ (м. Кременчук, вул. Перемоги 3-А) відбудеться відкриття виставки за результатами всеукраїнського проекту «Все ще повертаючись до Криму…», у якому брали участь старшокласники з 6 регіонів. 

Виставку презентують школярі з Кременчука та Піщаного, а також гості з Червонограда Львівської області.

Фотографії та фрагменти інтерв’ю, які можна побачити на виставці, представляють погляд молодих людей на історію та сучасність кримськотатарського народу, на значимість прав людини і наслідки їх порушення.

Метою проекту є підвищення обізнаності молоді з питань прав людини через дослідження, аналіз та візуалізацію життєвих історій кримських татарів з використанням підходів освіти в області прав людини. Проект передбачав кілька етапів: майстерня з вивчення прав людини та використання візуальних засобів у Криму; підготовка матеріалів та презентація пересувної виставки; підготовка посібника з застосування візуальних технік для освіти у сфері прав людини (українською та англійською мовою). Реалізацією проекту займається Благодійний фонд «Резонанс», за підтримки Фундації «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє» (Німеччина). Регіональним партнером проекту виступає Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» у співпраці з Кременчуцьким міським управлінням освіти.

Виставка потриває до 18 вересня 2011 року.

Детальніше за телефоном: +38 (097) 482 14 11, Світлана Овчаренко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика