Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 31 серпня 2011 р.

Євроклуби визначилис​ь з кращими євро-блоге​рами року

18-21 серпня в Криму проходив Літній табір Євроклубів-2011, який став підсумковим заходом цьогорічного проекту Представництва ЄС в Україні на підтримку Євроклубів.

Зокрема, на літньому таборі Євроклубів було підбито підсумки конкурсу на кращого блогера, що з лютого проводився на блозі "Євроклуби в Україні" (ukraineuroclubs.blogspot.com). Фіналістами конкурсу виявились: Юлія Кучевська, м. Кременчук, активістка Євроклубу КДПУ, Мирослава Харчук, м. Тернопіль, опікун Євроклубу "Дружба", та Оксана Штих, м. Харків, опікун Євроклубу "EuroMix".

Простий підрахунок кількості публікацій на блозі виводив на перше місце Оксану Штих, яка, крім повідомлень про активну діяльність свого молодого Євроклубу, надсилала багато цікавих оголошень про конкурси, проекти, заходи, в яких могли брати участь Євроклуби. Загалом Оксана опублікувала 17 постів.

Однак, на блозі діяла система "зірочок", які додатково нараховувались за творчі публікації, такі, що містили методичні розробки, або викликали великий інтерес читачів блогу. З результатом в 20 зірочок на першу позицію виходила Мирослава Харчук, яка писала пости практично в усіх категоріях.

Тим не менш, під час табору нарада найбільш активних Євроклубів вирішила заохотити творчу самодіяльність членів Євроклубів, підтримати командний дух, що притаманний успішним Євроклубам, і відзначити досягнення Юлії Кучевської, яка надіслала на блог найбільше творчих статей, що стверджували європейські цінності, і разом з командою свого Євроклубу отримала 23 зірочки.

Після обговорення і демократичного голосування представники Євроклубів-переможців отримали цінні призи від проекту ЄС, в т.ч. ноутбук, фотоапарат та диктофон - що мають в подальшому допомагати в щоденній роботі євроклубів, в т.ч. поширювати інформацію про Євроклуби та стверджувати європейські цінності в Україні.

Заохочувальний приз - набір для ноутбуку - отримала Олена Арутюнян, м. Кіровоград, Євроклуб "Надія" КЦДЮТ. Значну кількість балів у конкурсі також отримали: Маргарита Калюжна, м. Кіровоград, НУО "Наш дім" та Вікторія Шапран, м. Олександрія, Євроклуб "Світоч" - Євроклуби України щиро вдячні їм за вагомий внесок в розвиток спільного інформаційного простору.

Попри завершення цьогорічного проекту ЄС та конкурсу блогерів, запрошуємо Євроклуби продовжувати активно інформувати про свою діяльність, ставати співавторами основного блогу Євроклубів України, та майбутнього англомовного блогу, а також розвивати онлайн-ресурси власних Євроклубів. Ваші матеріали запрошуємо надсилати на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com.

* * *

Довідково: Літній табір Євроклубів, що проходив 18-21 серпня 2011 року в с. Ходжа Сала Бахчисарайського району АР Крим, став заключною подією в рамках проекту Європейського Союзу "Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році". Проект за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні виконувала Всеукраїнська громадська організація “Українська асоціація європейських студій”. Участь в таборі взяли 30 учасників та опікунів Євроклубів з 14 областей України, Золтан Салаї, керівник відділу політики, преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні, представники освітянської громадськості. Серед досягнень табору – еко-похід на г. Мангуп, рішення про започаткування англомовного блогу учасників Євроклубів, плани мережевої співпраці.


Сюжет “5 каналу” про табір: http://windowtoeurope.livejournal.com/31545.html


Матеріали “Радіо Свобода”: http://www.radiosvoboda.org/content/article/24302154.html http://www.radiosvoboda.org/audio/Audio/322755.html


Cторінки Євроклубів на Фейсбук – з інформацією про табір, відгуками учасників, фотографіями тощо: http://www.facebook.com/ukraineuroclubs , http://www.facebook.com/#!/groups/ukraineuroclubs2011


Більше фото: https://picasaweb.google.com/116567369160471162761/201102#


Більше відео: http://www.youtube.com/user/ukraineuroclubs


Блог Євроклубів, де багато інформації про Євроклуби України, проект ЄС, літній табір тощо: http://ukraineuroclubs.blogspot.com


Із запитаннями щодо проекту просимо звертатись до Сергія Штукаріна, координатора проекту, тел.: +38 (050) 917 26 11, або Анни Ковбасюк, асистентки проекту, тел.: +38 (066) 325 92 18, е-пошта: euroclub.org.ua@gmail.com. За додатковою інформацією можна також звертатись до Ольги Максименко, координатора програм преси та інформації у Представництві ЄС в Україні, тел.: +38 (044) 390 80 10, е-пошта: delegation-ukraine-press@ееаs.europa.eu.


Більше про цей та інші проекти, які в Україні реалізує Європейський Союз, можна дізнатися в програмах “Вікно в Європу”, які виходять на 5 каналі - щоп'ятниці о 18:15 (повтор - у суботу, о 3.30 ночі і 12.15 дня) і радіо “Ера” - по понеділках о 19.35 (повтор - у понеділок, в 22.18). Телерепортажі можна також подивитися у блозі проекту в Живому Журналі: windowtoeurope.livejournal.com.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика