Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 30 серпня 2011 р.

Кроками світових геніїв – унікальний туристичний маршрут Кременчуком

Громадське об’єднання "Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр "Європейський клуб" спільно з Європейським клубом Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського розпочинає реалізацію культурно-освітнього проекту "Кроками світових геніїв" – унікальний туристичний маршрут Кременчуком", що триватиме протягом вересня – травня 2011/12 рр. 

Проект реалізовується в рамках Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження». До участі в проекті запрошуються представники творчої інтелігенції, краєзнавці та всі мешканці міста, небайдужі до створення європейського іміджу Кременчука.

Мета проекту:
Сприяти формуванню іміджу Кременчука, як міста європейських коренів, через залучення громадськості до ознайомлення з культурною та історичною спадщиною, пов’язаною з життям та діяльністю особистостей, відомих в Україні та Європі, шляхом розробки нового унікального туристичного маршруту у вигляді настільної гри «Кроками світових геніїв» та туристичного буклету.

В рамках проекту передбачається вивчення громадської думки кременчужан про імідж міста, організацію і проведення загальноміської дискусії, проведення серії майстер-класів, міжвікова співпраця, розробка туристичного маршруту Кременчуком у вигляді настільної гри «Кроками світових геніїв» та туристичного буклету, проведення на одному з майданів Кременчука вуличного квеста, організація і проведення реальної екскурсії розробленим туристичним маршрутом для представників ЗМІ, Мережі ЦЄІ і мережі європейських клубів.

Якщо Ви цікавитеся історією та культурним минулим міста, володієте цінною інформацією (і хочете нею поділитися з іншими), прагнете відродити культурне сьогодення, вмієте працювати з Microsoft Power Рoint, Corel Draw, Adobe Photoshop (і можете навчити працювати інших), просто вмієте жартувати і володієте високим рівнем толерантності, запрошуємо до співпраці!

Інформація про перебіг проекту «Кроками світових геніїв» – унікальний туристичний маршрут Кременчуком» буде розміщена на http://eu-klub.ucoz.ua/ та http://tiomkin.info

Подробиці, питання та пропозиції за телефоном:
+380501449467 Альона Глазкова
e-mail: olenkoglazkova@gmail.com

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика