Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 30 серпня 2011 р.

У селі Потоки Кременчуцького рійону відбувся міжрегіональний молодіжний форум

У ніч на 22 серпня в Кременчуці були конфісковані всі сині футболки... 

Тільки не лякайтеся. Конфіскація була жартом при презентації одного з комітетів Міжрегіонального молодіжного форуму "Україна. Молодь. Майбутнє", що відбувся 22-24 серпня у таборі "Зоряний" в с. Потоки, і був організований Молодіжним Парламентом Кременчука та Кременчуцьким Міським Комітетом Молодіжних Організацій за підтримки міської влади м. Кременчука.

Майже 200 молодих та креативних людей з'їхалися з різних куточків України задля спільного пошуку шляхів вирішення проблем молодіжного середовища України. Учасники працювали в шістьох тематичних комітетах, пов'язаних з питаннями Євроінтеграції, молодіжної журналістики, волонтерства, молодіжних субкультур, місцевого самоврядування тощо. Свої пропозиції комітети передали представникам міської та обласної влади у вигляді резолюції.

Також в рамках форуму відбулася Ярмарка Громадських Організацій, де Євроклуб представляли Андрій Орлянський, Ярослав Хоріщенко та Діана Пінчук. Насправді волонтерів та учасників наших проектів було більше, ніж троє, але офіційну "адвокасі" про діяльність ЄК робили саме ці люди. Ми навперебій розповідали про проекти ЄК та від щирого серця запрошували всіх бажаючих до співпраці з нами. На Ярмарку були презентовані більше десятка різноманітних молодіжних (і не тільки) організацій, серед яких з радістю відмічу Українську Асоціацію Студентського Самоврядування, Всеукраїнську Експертну Мережу, Лігу політологів-міжнародників Дипкорпус.

Я потрапила до комітету під назвою "Інтеграція української молоді до відповідних європейських організацій", де, чесно скажу, отримала безцінний досвід спілкування з неймовірно цікавими людьми та "відвела душу" під час дискусії про проблеми української вищої освіти та поінформованості сучасних студентів щодо євроінтеграції. Ярослав здобував досвід із залучення громадсько-активної молоді до розробки місцевих ініціатив та процесу прийняття рішень на локальному рівні в однойменному комітеті, а Андрій поглиблював свій досвід спілкування у комітеті під назвою "Молодіжні субкультури як форма самоорганізації молоді". Ми обмінялися корисним досвідом і отримали цікаві ідеї для подальшої діяльності Євроклубу, знайшли нових друзів, і, можливо, потенційних партнерів в нашій громадській діяльності.

Але це офіційна інформація... А насправді ми мали можливість не лише попрацювати мізками, а й підтримувати фізичну форму та відпочивати. В перший день учасники приймали участь у Квесті, де бігали, стрибали, повзали, стріляли, і...повзали по багнюці. Скажу з особистого досвіду, що ці випробування неабияк згуртували колектив та допомогли виробити командний дух. Також ми приймали участь у майстер-класах, естафеті, грали у футбол (до речі, учасники перемогли команду організаторів :), танцювали на дискотеці, грали в мафію, сиділи біля вогнища та співали пісень. Ми отримали море позитивних емоцій, нових вражень ...і вищезгадані сині футболки. =)

На форумі відчувалась атмосфера легкості, молодості та дружелюбності. День від'їзду припав на 20-ту річницю Незалежності України, тож учасники одягали вишиванки, співали українських пісень та бажали нашій неньці процвітання. Погодьтесь, є певний символізм у тому, що чудового сонячного дня долю ще зовсім молодої нашої Батьківщини обговорювали такі ж молоді люди, котрі вже зараз знають, чого вони хочуть в майбутньому, і як цього досягти у своїй країні।

P.S. Ваша покірна слуга по приїзду в місто проводила екскурсію для учасників з інших міст, котрі чекали своїх потягів/маршруток. Молоді люди споглядали "Щуку з Кременчука", наш мальовничий парк і величну ріку Дніпро. За їх словами, їм сподобалось (сподіваюсь, це було сказано не лише тому, щоб мене не образити.

Тож в майбутньому чекаємо в гості наших колег та майбутніх партнерів.

Автор: Діана Пінчук

3 коментарі:

 1. Клас. Що потрібно зробити, що ви запросили нас на наступний форум? Євроклуб "Світоч"

  ВідповістиВидалити
 2. Адміністратор блогу видалив цей коментар.

  ВідповістиВидалити
 3. вітаю!)
  надіслати свою контактну інформацію (ПІБ, посада, тел., сайт організації, e-mail) на електронну адресу jul.kak@mail.ru

  ВідповістиВидалити

Яндекс.Метрика