Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 19 серпня 2011 р.

До Дня Європейських Мов

Запрошуємо Євроклуби України прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі навчально-методичних розробок за темою "До Дня Європейських Мов".

Конкурс оголошується за ініціативою Кіровоградської обласної молодіжної організації «Європа – наш дім» у партнерстві з Управлінням освіти Кіровоградської міської ради та за сприяння Центру європейської інформації ОУНБ ім. Д.Чижевського.

Конкурс присвячено 10-річчю з дня проголошення Дня Європейських Мов.

Головною метою конкурсу є популяризація вивчення іноземних мов серед молоді; диверсифікація  спектру вивчення мов з метою збільшення багатомовності та міжкультурного взаєморозуміння.

До участі запрошуються учителі, вихователі загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, а також викладачі коледжів, технікумів та професійних ліцеїв, керівники гуртків центрів позашкільної освіти.

Чекаємо Ваші роботи до 20 вересня 2011 року за адресою: 25006, м. Кіровоград, вул. Декабристів 18 або за електронною адресою verritka@ukr.net  

Результати конкурсу будуть оприлюднені до 7 жовтня 2011 р. та надруковані у збірнику, присвяченому Дню Європейських Мов. Блог проекту edlkirovograd.blogspot.com

Кіровоградська обласна молодіжна громадська  організація "Європа - наш дім" заснована у 2010 році, пріоритети діяльності: європейська інтеграція України та освітні проекти.

Положення конкурсу за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1rVMA8Rz65akahkpqzeUXBK2lVmPuoa03rJkDAz9Mc4w/edit?hl=uk

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика