Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 11 серпня 2011 р.

Українські Євроклуби зберуться в Криму на літній табір

В рамках проекту ЄС в Бахчисарайському районі АР Крим найбільш активні Євроклуби візьмуть участь в підсумковому літньому таборі.

18-21 серпня 2011 року в с. Ходжа Сала триватиме літній табір Євроклубів, який стане заключною подією в рамках проекту Європейського Союзу "Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році". Проект за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні виконує Всеукраїнська громадська організація “Українська асоціація європейських студій”.

Табір планується як захід з обміну досвідом та заохочення мережевої співпраці між найбільш активними Євроклубами з 14 областей України – учасниками цьогорічного проекту ЄС. Можливість надіслати своїх представників на участь в таборі вибороли ті Євроклуби, які організували та провели впродовж травня-червня регіональні й місцеві тренінги з волонтерства. Загалом, відбулось 9 тренінгів, при чому більшість з них пройшла у форматі рольової гри. В тренінгах взяли участь від 125 (м. Харків) до 15 осіб (с. Милове Херсонської області), як з активних Євроклубів, так і зі шкіл, що їх тільки започатковують.

Планується, що Євро-табір відкриє Золтан Салаї, керівник відділу політики, преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні, разом з яким євроклубівці обговорять питання участі молоді в реалізації європейського вибору України, а також практичні результати проведених ними регіональних тренінгів з волонтерства, що були присвячені Європейському року волонтерства.

Під час табору учасники Євроклубів побудують команди, навчаться скаутським навичкам, здійснять екологічний похід на Мангуп-кале, обміняються власним досвідом євро-клубівської діяльності та участі в європейських програмах для молоді. Крім того, в планах табору – Євроквест, який дозволить учасникам краще пізнати місцевість, місцеву громаду, а також планування подальшої мережевої діяльності Євроклубів України. Дозвілля під час табору організовуватимуть самі учасники – в форматі театру "Європа", Євро-барбекю, а заохоченням буде екскурсія, під час якої євроклубівці не тільки дізнаються про стародавню історію Криму, але й зможуть насолодитись купанням у Чорному морі. Наприкінці табору найбільш активні вродовж цьогорічного проекту Євроклуби отримають цінні призи та заохочувальні подарунки від Представництва ЄС в Україні. Хід та підсумки табору будуть висвітлюватись на блозі "Євроклуби в Україні" ukraineuroclubs.blogspot.com.

* * *

Із запитаннями щодо проекту просимо звертатись до Сергія Штукаріна, координатора проекту, тел.: +38 (050) 917 26 11, або Анни Ковбасюк, асистентки проекту, тел.: +38 (066) 325 92 18, е-пошта: euroclub.org.ua@gmail.com. За додатковою інформацією можна також звертатись до Ольги Максименко, координатора програм преси та інформації у Представництві ЄС в Україні, тел.: +38 (044) 390 80 10, е-пошта: delegation-ukraine-press@ееаs.europa.eu.

1 коментар:

Яндекс.Метрика