Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 13 липня 2011 р.

Насичені будні євроклубців з Луцька

Євроклубівці ШЄКу "Єврозоря " (EUROSTAR ) ЗОШ №25 м.Луцька мали дуже насичені дні травня - червня.

Після гарного і змістовного тренінгу в Кіровограді ми відправились в сусіднє місто Рівне, де взяли участь в Ярмарку креативності, у фотополюванні, у дебатах про освіту в Україні і за кордоном ( організатор Тарас Гаюн ).

Налагодили зв"язки з Рівнинщиною і Житомирщиною. Смачна піца і сік на свіжому повітрі, спільне фото на згадку ,...море хороших вражень і нових друзів! Ми також мали змогу побувати в Польщі, в місті Бартошице ( на запрошення об"єднання шкіл понадгімназійних №2 ім.Е.Ожешко ). Цілий тиждень з польськими однолітками і їх вчителями, які зробили наші гостини надзвичайно приємними, сповненими цікавими екскурсіями, інтеграційними іграми, зустрічами, вікторинами, конкурсами.

Незабутньою була Балтика і купання в льодяній воді, пляжні забави на березі моря. А ще міста Гдиня, Гданськ, Сопот...Катання на катері, відвідування зоопарку ( які там кумедні пінгвіни, балакучі попугаї, величезні слони, бегемоти і гордовиті жирафи ), спілкування з українськими студентами, які навчаються в Польщі, зустріч з ксьонзом у костелі і слухання величної музики Баха, виконаної на одному з найбільших органів Європи. А вечорами українсько-польські пісні біля вогнища. Романтика нічного неба, гра на гітарі, смажені ковбаски і двомовне спілкування. Що може бути ще цікавішим, коли є спільність інтересів, смаків і ПРОСТО ЮНІСТЬ?

В середині червня зосередились на підготовці мультимедійної презентації на заключну конференцію Всеукраїнського конкурсу "Дізнайся більше про Європу. Допоможи Європі дізнатися про тебе". Сподівались на вищі результати, але четверта позиція по Україні теж непогано ( хоча в першому турі тестування ми мали абсолютну першість ). Є ще багато над чим працювати, перемогу треба здобувати і виборювати титанічною працею.

Заняття євростудій, тематичні засідання в євроклубі, зустрічі з науковцями з питань євроатлантичної інтеграції ( Анатолій Луцюк, Оксана Урбан ), консультації фахівців з міської та обласної ради ( Віра Кудрявцева, Ірина Пащук ), допомога причетних до проекту людей ( Сергій Кутинець -директор школи села Залізниця, з яким плануємо новий проект :"Місто - селу. Лікбез про ЄС " ) - все це сприяло нашому вдалому виступу.

І ще одна надзвичайно приємна новина! Радості не було меж, коли дізнались про результати Міжнародного конкурсу " Europa Secura ". Є чим пишатись, адже два ( з трьох ) - переможці з Волині, з Луцька, з нашої школи, з нашого євроклубу ( вони ж і призери шкільних і міських євроолімпіад Андрій Савчук , Роберт Лорян ). Зовсім скоро хлопці поїдуть до Чехії, де зустрінуться з переможцями цього ж конкурсу з десяти країн, які брали в ньому участь. Це буде незабутній досвід, обмін знаннями, презентація власної країни, її традицій і звичаїв.

Автор: Ольга Струбицька, е-пошта: strubytska@ukr.net

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика