Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

неділя, 3 липня 2011 р.

Творчий підхід як перша сходинка до нових звершень

Відзначаючи Європейський рік волонтерства у травні Тернопільський євроклуб «Дружба» оголосив конкурс творчих робіт “Volunteer! Make a difference!”. 

Учні подавали конкурсні роботи у шести номінаціях: есе, вірш, малюнок, фото (авторське), проект та відеопроект. До участі у конкурсі приймалися роботи англійською та німецькою мовами, що є робочими мовами у процесі діяльності шкільного євроклубу.

Конкурс тривав з 20 квітня до 3 травня. Учнями 8-11 класів було представлено 30 індивідуальних та колективних творчих робіт. Журі, що оцінювало конкурсні роботи, складалося із вчителів кафедри іноземних мов ТСШ №29. Оцінювання тривало з 3 до 5 травня шляхом обговорення та голосування за найкращі роботи у кожній номінації. Самі ж роботи були представлені на виставці у вестибюлі школи, а пізніше й у актовому залі.

Урочиста церемонія нагородження учасників та переможців конкурсу відбулася 5 травня під час засідання у форматі живої бібліотеки. Між переможцями у кожній із номінацій були розподілені 1, 2 та 3 місце. Усі роботи демонстурвалися у процесі нагородження. На церемонії нагородження були присутні не лише учасники конкурсу та координатори євроклубу, але й творчі керівники конкурсних робіт, а також заступник директора з питань вивчення іноземних мов Боднарчук Ж.В.. Найкращі роботи були презентовані на форумі євроклубів міста 20 травня у ТСШ №29.

Також в рамках святкування Євроднів були презентовані виставки творчих робіт на теми «Європа – наш дім», „Європа очима дітей”, „Україна – країна в Європі”. Метою конкурсу проектів було познайомити школярів з історією, культурою, традиціями європейських країн та підтримати прагнення учнів до поглиблення знань про них, представити місце України в Європейській спільноті. У виставках взяли участь учні 2-11 класів і представили проекти про наступні країни: Люксемург, Угорщину, Мальту, Чехію, Іспанію, Фінляндію, Австрію, Італію, Великобританію, Грецію, Німеччину, Данію та Францію. Описані проекти були відзначені нагородами завдяки інформативному характеру та творчому оформленню.

Найкращі роботи були презентовані на форумі євроклубів міста 20 травня у ТСШ № 29.

Автор: Мирослава Харчук, е-пошта: myroslava_kharchuk@yahoo.com.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика