Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 22 липня 2011 р.

Опікуни Євроклубів: Мирослава ХАРЧУК

Вчитель англійської мови Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов, м. Тернопіль

З 2009 року опікун Євроклубу “Дружба”

Випускниця Тернопільського національного університету імені В. Гнатюка, викладач англійської мови, вчитель німецької мови та зарубіжної літератури. Вільно володіє англійською та російською мовами, німецька-базова. Побувала у Польщі та Великобританії

Додаткова інформація тут: http://goo.gl/pyE2x

КОНТАКТИ

Телефон: +38 (0352) 26 23 26
Мобільний: +38 (097) 629 21 50
Е-пошта: myroslava_kharchuk@yahoo.com
Сайт: http://euro-club.org.ua

ІНТЕРВ'Ю

Якою є Ваша мета у житті?

Розкрити та реалізувати себе на всі 100%. Досить часто ми самі не знаємо, на що здатні і які таланти приховуємо. Хотілось би не втратити жодного шансу.

Ну і ще, звісно, змінювати цей світ на краще. Я не максималіст і знаю, що в глобальному масштабі таке моє бажання нездійсненне. Проте вірю, що якщо дуже-дуже захотіти і дуже-дуже вірити, що можна зробити хоча б людей навколо тебе щасливішими, а потім дуже-дуже постаратись, то так воно і станеться.

Що для Вас є важливим у роботі з учнями?

Віддача та розуміння з боку учнів. Коли бачу, що мої зусилля знаходять своє продовження, що ви і самі проявляєте творчість, ініціативу, це надихає. Тоді, як кажуть, і зірку готова з неба дістати))

Як ви відчули, що професія вчителя - це ваше покликання?

Я дуже хотіла працювати з дітьми, з молоддю, хоча розуміла, що це дуже велика відповідальність. А ще дідусь, тітка та моя мама – усі освітяни, тому можна сказати, що у нашій родині це наче традиція. Проте перше усвідомлення того, що справді обрала правильний шлях, прийшло, коли стали помітними успіхи моїх перших учнів.

Чи вважаєте ви реалізацію проектів Євроклубу хорошим досвідом для подальшої роботи?

Звичайно, досвід роботи у команді Євроклубу, живе спілкування із молоддю, учасниками міжнародних проектів та фахівцями своєї справи є безцінним, оскільки дає можливості для особистісного та професійного розвитку.

Продовження інтерв'ю тут: http://goo.gl/pyE2x 

* * *

Інтерв’ю провели учасники команди Євроклубу: Соломія Хавщ, Зоряна Вівчар, Юля Гуриш, Оля Річняк та Мар’яна Буль.

Портрети опікунів Євроклубів України доступні на блозі "Євроклуби в Україні" ukraineuroclubs.blogspot.com, або за короткою адресою: http://goo.gl/hzqvo

1 коментар:

  1. С Мирославой познакомилась в Кировограде.Всегда по-доброму завидую энергичности этой девушки. Но больше всего меня поразила обаятельность Мирославы и готовность помочь. Рада, что встретила на своем пути такого чудесного человека.

    ВідповістиВидалити

Яндекс.Метрика