Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 22 липня 2011 р.

У Чернігові відбудеться Регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту


З 24 по 28 серпня 2011 року м. Чернігів стане місцем проведення міжнародного молодіжного форуму, ініційованого міжнародною організацією "Європейський молодіжний парламент". 

Ця подія збере понад 100 учасників - активних молодих людей віком 16-22 років, що представлятимуть 15 країн Європи.

Учасники Регіональної сесії працюватимуть над вирішенням актуальних економічних, соціальних та культурних проблем Європи у складі міжнародних комітетів, що за структурою та загальною спрямованістю відповідають аналогічним позиціям комітетів Європейського парламенту. Всі дискусії об’єднуватиме загальна тема сесії "Зміни світу – виклик для молоді".
Регіональна сесія проходитиме під патронатом мера м.Чернігів та Представництва Європейського Союзу в Україні, а також за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, Чернігівської міської ради, благодійної фундації "Відкриті серця України" та представників приватного сектору.

Для отримання додаткової інформації щодо заходу просимо звернутися до головних організаторів Регіональної сесії Наталії Тарасевич та Анни Супруненко, написавши на chernihiv_rs@eyp-ua.org, або за телефоном +38 (063) 639 44 84.

* * *

Європейський молодіжний парламент (ЄМП, www.eyp.org) – міжнародна політично нейтральна організація, заснована у 1987 р. у Франції, метою якої є зростання усвідомлення молодими людьми важливості питань, що стосуються Європи, та сприяння отриманню дійсно унікального навчального досвіду. Міжнародна молодіжна неурядова громадська організація «Європейський молодіжний парламент – Україна» (www.eyp-ua.org) є аполітичною, неприбутковою організацією, яка представляє національний комітет Європейського молодіжного парламенту в Україні з 2000 року. ЄМП – це унікальний освітній проект, який об’єднує 35 національних осередків в країнах Європи. Патронами Європейського молодіжного парламенту є Генеральний секретар Ради Європи Т. Ягланд та Президент Європейського Парламенту Є. Бузек.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика