Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 11 липня 2011 р.

Опікуни Євроклубів: Тетяна ГРИНКЕВИЧ

Вчитель англійської мови середньої спеціалізованої загальноосвітньої школи № 8, м. Самбір Львівської області

З 2006 року – опікун шкільного Євроклубу “LIFE”, координатор міських Євроклубів, тренер з євроатлантичної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Закінчила Львівський національний університет ім. І.Франка, філолог, перекладач, викладач. Вільно володіє англійською, польською, російською мовами, та німецькою (базова)

Додаткова інформація тут: http://goo.gl/0swKG

КОНТАКТИ

Телефон: +38 (03 236) 34 0 51
Мобільний: + 38 (067) 740 11 96
Е-пошта: hrynkevych@mail.ru
Сайт: http://euroclub-life.sambir.biz/

ІНТЕРВ'Ю

1. Де можна використати знання, отримані в Євроклубі?

Думаю, що кожному згодяться знання про ЄС, країни, цінності, крім цього тут ви вчитеся вирішувати проблеми, підтримувати один одного, стаєте лідерами, працюєте в команді, вчитеся ділитися чи брати відповідальність.

2. Ви часто берете участь у проектах організованих кимсь? як часто?
 

Так. Намагаюся залучати учнів до конкурсів часто, але перемагаємо не завжди. Але участь у проектах-це наполеглива праця команди.

3. Чи маєте практику самостійної організаціїї різного роду проектів? якщо так, які вдалося реалізувати?

Цього року нам вдалося реалізувати кілька проектів: "Мій світ", святкування Дня Європи, тренінг по волонтерству. Але вдалося їх реалізувати завдяки злагодженій роботі команди різних шкіл, областей, волонтерів. Може виникнути ідея, але це не значить, що виконувати потрібно самій-завжди потрібно знайти однодумців, саме в команді сила.

Продовження інтерв'ю тут: http://goo.gl/0swKG

* * *

Інтерв'ю провела Оксана Тиховська, студентка Львівського національного університету ім І. Франка, е-пошта: tykhovska@yandex.ua.

Портрети опікунів Євроклубів України доступні на блозі "Євроклуби в Україні" ukraineuroclubs.blogspot.com, або за короткою адресою: http://goo.gl/hzqvo

3 коментарі:

 1. Хочу поділитися своїм досвідом, враженнями і спогадами з євроклубу.Я як одна із перших учасників євроклубу, памятаю його перші кроки, і приємно бачити прогрес, і успіх,якого тепер досяг наш євроклуб,адже я вже навчаюсь в іншому місті і не маю можливості брати активної участі в роботі клубу, та все ж хочу поділитись тим досвідом,що набула.
  Памятаю, що першими кроками після створення євроклубу були відвідини інтернату,сиротинцю, приносили подаруночки бідним діткам, та все ж отримали море радості і задоволення від них же самих!:)
  пізніше проводили в Самборі екскурсію і водночас знайомилися із студентами з Кракова,потім до нас приїхали студенти із Канади! Це був чудовий досвід,і відпочинок, і прекрасно проведений час з іноземцями! Ми досі підтримуємо звязок з деякими друзями)
  Також цікаво було їздити на різні обласні форуми євроклубів, памятаю нашу перемогу на міському форумі:) Особисто я отримала задоволення від малювання малюнку на конкурс “ Україна крокує до Європи”,де я мала можливість втілити мрії і задум євроінтеграції,використовуючи улюблене хоббі!
  Найбільш вагомою на той час для мене була перемога у проекті Британської Ради "Challenges in Schools" , де ми мали змогу співпрацювати з учнями з різних країн Європи і відвідати школу у Великобританії. Це просто незабутні враження, спілкування, робота з одноліткаи з різних країн,і набуття досвіду від англомовного світу, який згодом мені пригодився у подальшому житті.
  Загалом, євроклуб відіграв величезну роль у моєму житті, завдяки ньому я чудово і корисно проводила час у школі, він набагато розширив мені мій світогляд,життєві ілеали і цілі, навчив мене терпіння, наполегливості, креативності у досягненні своєї мети! Саме після євроклубу я навчилася жити Активно і радіти і цінувати кожну мить життя! А це все завдяки нашому опікунові, і прекрасному вчителю англійської мови ТЕТЯНІ РОМАНІВНІ, яка запалила цей вогонь у нашій самбріській ЗОШ #8,у якій я вчилася, і тепер цей вогонь запалює ще більше активних учнів, які вірять,що своєю спільною працею, непохитною вірою у краще майбутнє, будують світлий міст дружби у Європу і дійсно змінюють нашу буденну дійсність! :)

  ВідповістиВидалити
 2. Очень рада знакомству с Татьяной Гринкевич!Это человек, всегда готовый прийти на помощь.Организовав евроклуб в своей школе, у меня было очень много вопросов,и первый кто мне помог в решении этих вопросов была Таня, откликнувшись с советами на мое письмо. Лично мне довелось познакомиться с Таней в Кировограде - чудесная и обаятельная женщина оставила след в моей душе.Она всегда готова поделиться своими знаниями и опытом.Надеюсь на дальнейшее сотрудничество и всегда стараюсь брать пример с этого энергичного человека.
  Штых О.

  ВідповістиВидалити

Яндекс.Метрика