Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 11 липня 2011 р.

Опікуни Євроклубів: Тетяна ГРИНКЕВИЧ

Вчитель англійської мови середньої спеціалізованої загальноосвітньої школи № 8, м. Самбір Львівської області

З 2006 року – опікун шкільного Євроклубу “LIFE”, координатор міських Євроклубів, тренер з євроатлантичної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Закінчила Львівський національний університет ім. І.Франка, філолог, перекладач, викладач. Вільно володіє англійською, польською, російською мовами, та німецькою (базова)

Додаткова інформація тут: http://goo.gl/0swKG

КОНТАКТИ

Телефон: +38 (03 236) 34 0 51
Мобільний: + 38 (067) 740 11 96
Е-пошта: hrynkevych@mail.ru
Сайт: http://euroclub-life.sambir.biz/

ІНТЕРВ'Ю

1. Де можна використати знання, отримані в Євроклубі?

Думаю, що кожному згодяться знання про ЄС, країни, цінності, крім цього тут ви вчитеся вирішувати проблеми, підтримувати один одного, стаєте лідерами, працюєте в команді, вчитеся ділитися чи брати відповідальність.

2. Ви часто берете участь у проектах організованих кимсь? як часто?
 

Так. Намагаюся залучати учнів до конкурсів часто, але перемагаємо не завжди. Але участь у проектах-це наполеглива праця команди.

3. Чи маєте практику самостійної організаціїї різного роду проектів? якщо так, які вдалося реалізувати?

Цього року нам вдалося реалізувати кілька проектів: "Мій світ", святкування Дня Європи, тренінг по волонтерству. Але вдалося їх реалізувати завдяки злагодженій роботі команди різних шкіл, областей, волонтерів. Може виникнути ідея, але це не значить, що виконувати потрібно самій-завжди потрібно знайти однодумців, саме в команді сила.

Продовження інтерв'ю тут: http://goo.gl/0swKG

* * *

Інтерв'ю провела Оксана Тиховська, студентка Львівського національного університету ім І. Франка, е-пошта: tykhovska@yandex.ua.

Портрети опікунів Євроклубів України доступні на блозі "Євроклуби в Україні" ukraineuroclubs.blogspot.com, або за короткою адресою: http://goo.gl/hzqvo
Яндекс.Метрика