Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 7 липня 2011 р.

Хронологія декількох днів з життя євроклубівців

28 червня

Ми в потягу Луцьк - Київ. Настрій бадьорий, всі ми (Андрій Савчук, Роберт Лорян, Петро Яворський і я - Ольга Струбицька) сповнені хорошими сподіваннями , адже знання про ЄС оцінив комп'ютер, засвідчивши найвищий результат не тільки по Волині, а й по Україні в першому етапі конкурсу "Дізнайся більше про Європу. Допоможи Європі дізнатися про тебе ".

Проводжаючі на пероні бажали успіху. Настрій підкріпився смачними гарячими шашликами, які люб'язно приготував тато Роберта. А мама так захопилась розмовою з нами, що не встигла зійти і поїхала до наступної зупинки. Родичі і знайомі пдтримували телефонними дзвінками.

Гумор, жарти," боротьба" за кращі місця в купе, безсонна ніч в поїзді. Хіба заснеш, коли попереду заключний етап конкурсу? Ще і ще переглядаємо власну концепцію і впевнюємось, що все гаразд ( і з часом, і з змістом).

29 червня

Ранок дощовий, чомусь плакало небо. Фотосесія на Хрещатику, бо ще маємо час. Знайшли Український Дім, зареєструвались і...Виступи, вітальні слова, представлення журі..Все по-європейському: регламент, обговорення критеріїв, кава-брейки, ЗМІ. Досить цікавою була зустріч з Головою Представництва ЄС в Україні Жозе Мануелем Пінту Тейшейрою. Спільні світлини з поважним гостем. Під час перерв мали змогу відвідати Дні Марокко, які відбувались на нижніх поверхах.

Презентації власних проектів відбувались почергово. Всі хвилювались, але керівник проекту Володимир Брущенко намагався підбадьорити виступаючих. Тема нашої концепції бупа:" Разом дієво: Волонтерські ініціативи школярів за чистоту мікрорайону ". Чіткий виступ, дотримання часових рамок і рекомендацій керівників, вдалі відповіді на запитання журі і команд-конкурентів. Можна з полегшенням зітхнути. Ми це зробили!

Слухали презентації інших, задавали питання на різні теми. А потім - оголошення результатів. Ми - четверті. Непогано, але сумно. Тепер розуміємо, чому плакало київське небо.

Фото: http://www.ex.ua/view_storage/795842862692

30 червня

Ми вдома. Просто відсипаємось. Потім передзвонюємось, домовляємось про зустріч.

1 липня

Вирішуємо продовжувати роботу по реалізації проекту. Це цікаво. Підтримку обіцяв В.Брущенко. Неймовірно гарна звістка. У Р А !!!

Роберт і Андрій визнані переможцями конкурсу "EUROPA SECURA" і їдуть на тиждень до Чехії. Знання - сила. Тільки треба в це вірити.

Формула успіху: ідея +лідер+команда+праця+віра в себе і свої знання.

Автор: Струбицька Ольга Володимирівна, заступник директора ЗОШ № 25, м. Луцьк, керівник шкільного Європейського клубу "Єврозоря", е-пошта: strubytska@ukr.net

1 коментар:

  1. Рада знакомству с Татьяной!Первое мое знакомство с Татьяной произошло, когда я только организовала евроклуб и мне захотелось узнать об опыте работы опытных евроклубов. Татьяна сразу откликнулась, подсказав новые идеи. Лично познакомилась с этой чудесной обаятельной женщиной в Кировограде. И теперь я надеюсь - у нас еще будут совместные проекты, и мы не раз еще увидимся...Видя перед собой такой пример самоотверженной работы в образе Татьяны-хочется усовершенствоваться и быть активным.

    ВідповістиВидалити

Яндекс.Метрика